MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Polski Komitet Normalizacyjny oraz Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej organizują w roku szkolnym 2013/2014 II edycję ogólnopolskiego konkursu „Normalizacja i ja” skierowanego do uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych wszelkich typów oraz pedagogów z placówek doskonalenia zawodowego nauczycieli.

Celem konkursu jest uświadomienie młodym ludziom znaczenia normalizacji w życiu codziennym i w osiąganiu sukcesu ekonomicznego, a także przygotowanie specjalistów w tej dziedzinie. Organizatorzy chcą przekazać, że konsument jest ostatecznym beneficjentem normalizacji, dlatego opłaca się wiedzieć o niej jak najwięcej. To w końcu dzięki niej życie staje się bardziej komfortowe i bezpieczne.

Zadanie konkursowe dla uczniów, w kategorii „Esej”, polega na napisaniu opracowania na temat: „Normalizacja jest dla nas i wokół nas”, w kategorii „Grafika” – stworzenie na ten sam temat pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką w formacje A4. Natomiast zadaniem nauczycieli jest napisanie scenariusza lekcji: „Normalizacja. Dlaczego uczeń musi o niej wiedzieć?”. Na ocenę pisemnych prac będą miały wpływ: poprawność merytoryczna, metodyczna, językowa, precyzja, spójność i ogólny odbiór pracy. Dla najlepszych autorów przewidziano cenne nagrody rzeczowe, m.in. tablet, aparat fotograficzny, e-czytniki.

Konkurs potrwa od 27 września 2013 r. do 17 stycznia 2014 r. Do 10 stycznia 2014 r. należy zarejestrować swój udział w konkursie na stronie www.pkn.pl. Prace można nadsyłać drogą elektroniczną na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres:

Polski Komitet Normalizacyjny
ul. Świętokrzyska 14
00-050 Warszawa,
z dopiskiem: II Konkurs „Normalizacja i ja”

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej PKN 17 lutego 2014 r.

Regulamin oraz informacje o konkursie dostępne są stronie internetowej.

Kontakt: tel. 22 556 76 39, 22 556 74 77; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.