MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Polski Ośrodek Naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Londynie otwiera studia magisterskie drugiego stopnia na kierunku stosunki międzynarodowe dla Polonii w Wielkiej Brytanii. Oferta edukacyjna obejmuje także warsztaty dziennikarstwa i PR-u.

Uniwersytet Jagielloński rekrutuje studentów w Londynie w związku ze swoją nową ofertą edukacyjną, realizowaną w ramach Polskiego Ośrodka Naukowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Londynie. Oferta jest skierowana do Polaków, którzy mieszkają i pracują w Wielkiej Brytanii. To propozycja dla osób, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę o współczesnym świecie oraz zdobyć dyplom najlepszej polskiej uczelni.

Zajęcia poprowadzą wykładowcy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz doświadczeni dyplomaci, a także – gościnnie – wykładowcy brytyjskich uczelni. W programie studiów znajdują się takie przedmioty jak: prognozowanie i symulacje międzynarodowe, międzynarodowe transakcje gospodarcze, współczesne społeczeństwo brytyjskie i polskie, czy strategia i bezpieczeństwo w polityce Wielkiej Brytanii.

Zaletą studiów magisterskich oferowanych w Londynie przez Uniwersytet Jagielloński jest również ich elastyczność. Studia odbywają się w formule regularnych konsultacji w siedzibie POSK w Londynie i zajęć prowadzonych na platformie do e-learningu. Ponadto studenci biorą udział w dwóch tygodniowych zjazdach w Krakowie (lub ustalają indywidualny tok ich zaliczenia).

Wierzymy, że nasz nowy, bogaty program edukacyjny znajdzie swoich odbiorców wśród Polonii brytyjskiej. Powstaje coraz więcej portali i serwisów dedykowanych Polakom, a oni coraz częściej zainteresowani są nie tylko pracą zarobkową, ale również kontynuacją edukacji w Wielkiej Brytanii. Nasza oferta jest skierowana właśnie do nich. Zajęcia niestacjonarne, w systemie weekendowym, umożliwiają łączenie pracy z nauką. Dodatkowo, co nie jest bez znaczenia, nasze programy są konkurencyjne cenowo do równoważnych, oferowanych przez uczelnie brytyjskie. A absolwenci zyskują certyfikaty i dyplomy jednej z najstarszych uczelni w Europie – Uniwersytetu Jagiellońskiego – mówi kierownik przedsięwzięcia prof. Arkady Rzegocki.

Działalność w Londynie Polskiego Ośrodka Naukowego Uniwersytetu Jagiellońskiego zainaugurowano 14 października 2012 roku. Działa on we współpracy z Polskim Uniwersytetem na Obczyźnie. Ma być pomostem pomiędzy Polską a Polakami na emigracji. Jest także centrum informacyjnym o możliwości studiowania w Polsce, polskich uczelniach, grantach i programach badawczych.

Szczegółowe informacje o prowadzonej rekrutacji są dostępne na stronie internetowej.

Źródło: PAP - Nauka w Polsce

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!