MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


fashioncamp t

Interesujesz się modą i trendami? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę odnośnie funkcjonowania tej branży? To świetna okazja właśnie dla Ciebie!

Miejsce: STUDIO 4PIĘTRO w Warszawie
Kiedy: 16-17 listopad

Fashion Camp to dwudniowy cykl szkoleń i wykładów prowadzonych przez najwyższej klasy profesjonalistów z obszaru mody i biznesu.

Szkolenie jest skierowane do projektantów, stylistów, przedstawicieli młodszej kadry działów marketingu firm branży modowej, beauty i retail, miłośników mody i wszystkich osób chcących poszerzyć swoją wiedzę potrzebną do prowadzenia biznesu modowego na najwyższym poziomie.

Ideą Fashion Camp jest to, by przybliżyć wiedzę trudno dostępną na polskim rynku osobom pragnącym poszerzać swoje kompetencje w zakresie branży fashion.

Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.
Liczna miejsc ograniczona!

A wieczorem, organizatorzy zaplanowali After Camp!

Dowiedz się więcej.

Lista szkoleń i wykładów

 1. Budowanie i umacnianie marki
 2. Stworzenie strategii komunikacji nowej marki
 3. Najnowsze trendy w komunikacji marketingowej.
 4. Identyfikacja wizualna, reklama
 5. Dobór kanałów dystrybucji i sprzedaży
 6. Internet jako współczesne środowisko biznesowe
 7. Rozwój e-commerce dla sektorów mody
 8. Social media - jeden z najskuteczniejszych kanałów promocji branży modowej
 9. Pozycjonowanie i rozumienie rynku docelowego
 10. Design w tworzeniu wartości marki
 11. Marketing ambientowy
 12. Wprowadzenie na rynek nowej marki od strony komunikacyjnej
 13. Prawo autorskie i prawo własności intelektualnej
 14. Regulacje prawne aktywności rynkowej przedsiębiorstw
 15. Przegląd źródeł finansowania startup’ów
 16. Identyfikacja wizualna, reklama
 17. Dobór kanałów dystrybucji i sprzedaży
 18. Analiza rynku i planowanie sprzedaży
 19. Budowanie wizerunku i relacji emocjonalnej z klientem

W rolę prelegentów podczas Fashion Camp wcielą się m.in:

Jacek Santorski

Psycholog społeczny i biznesu, terapeuta, wydawca. Należy do najwyżej cenionych w Polsce mówców w obszarach przywództwa i zarządzania stresem dla biznesu. Aktualnie współpracuje z: Tygodnik Powszechny, Coaching, ThinkTank Magazine, TVP3 Info, TVN24, TOK FM, Radio PIN.

Lidia Kalita

Dwie dekady budowała firmę, którą dziś nazywa modowym imperium. Teraz jednak znów zaczyna od zera. Lidia Kalita, projektantka i założycielka odzieżowego Simple - By ponosić odpowiedzialność za kolekcję, muszę mieć wpływ na wszelkie działania związane z produktem — uważa projektantka.

Marcin Różyc

Publikuje m.in. w Exklusivie, K MAGu czy Wysokich Obcasach. Razem z Hanią Rydlewską jest redaktorem naczelnym magazynu AFF i prowadzi warsztaty Fashion Writing podczas festiwalu Art&Fashion w Poznaniu. Kurator projektów artystyczno-modowych. Na FASHION CAMP oprowadzi zajęcia dotyczące kontaktu z mediami.

Emil Bliński

Posiada ponad 18-letnie doświadczenie w dziedzinie fotografii. Tworzył wystawy dla Annie Leibovitz czy Davida LaChapelle. Był jedynym polskim fotografem, który miał okazję dokumentować elitarne pokazy Alta Roma Alta Moda w Rzymie. Jego fotografie znajdziemy w największych modowych magazynach: Elle, Harper’s Baazar, Matador, Diva, Women, Playboy i Joy.
Tematyka wykładu prowadzonego przez Emila Blińskiego związana będzie z tworzeniem LOOKBOOKA. Podczas spotkania, odbędzie się także część praktyczna.

mecenas Marcin Fiałkowski z Baker & McKenzie

Marcin Fijałkowski kieruje zespołem zajmującym się doradztwem z zakresu ochrony praw własności intelektualnej, w tym znaków towarowych i wzorów przemysłowych. Marcin Fijałkowski pracował również w biurze Baker & McKenzie w Zurychu, gdzie zajmował się koordynacją międzynarodowych programów egzekucji praw własności intelektualnej. Prestiżowe rankingi branżowe Chambers Europe, Chambers Global i World Trademark Review rekomendują go jako eksperta w dziedzinie własności intelektualnej.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt