MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


film tProjekcje wyjątkowych filmów, ciekawe warsztaty oraz spotkania z interesującymi gośćmi - a to wszystko podczas QL Festivalu, który odbywać się będzie w centrum miasta Zabrze w dniach 7-9 listopada 2013 r.

QL Festival to wielkie wydarzenie kulturalne organizowane przez Wyższą Szkołę Techniczną w Katowicach. Impreza odbędzie się w budynku wydziału Mediów Aktorstwa i Reżyserii w Zabrzu przy ul. Park Hutniczy 3-5.

Festiwal filmowy ma za zadanie promować kulturę i sztukę na Górnym Śląsku, wyrażoną poprzez kinematografię. Udział w Festiwalu jest nieodpłatny, dostępny dla wszystkich osób zainteresowanych. Główną atrakcją festiwalu jest rozstrzygnięcie konkursu filmów krótkometrażowych w kategoriach film fabularny, film dokumentalny, teledysk, animacja, ocenianych przez Jury w składzie prof. Marek Nowicki, Zbigniew Stryj, Adam Sikora, dr Zbigniew Kotecki oraz Krzysztof Komander. Podczas festiwalu odbędą się min. Projekcje filmów "Mój Rower", "Piąta Pora roku", "Rezerwat", "Rewers", po których odbędą się spotkania z takimi aktorami jak: Marian DziędzielKrzysztof Chodorowski, Marcin Kwaśny, Łukasz Konopka, Philippe Tłokiński. W trakcie festiwalu odbędą się także ciekawe warsztaty dla osób zainteresowanych filmem, aktorstwem itp.

Dowiedz się więcej o Festiwalu i odwiedź stronę wydarzenia na Facebooku.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt