MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


money4 t

Spośród ponad 23 000 uczniów wyłoniono 1256 szczęśliwców, którzy uzyskali najlepsze wyniki podczas zawodów szkolnych Olimpiady Przedsiębiorczości. Zawody rozgrywane były w 1214 szkołach w całej Polsce. Przed nami kolejny etap rozgrywek. W marcowych potyczkach zawodnicy staną do walki o indeksy publicznych uczelni ekonomicznych i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zawody okręgowe odbędą się już 6 marca br. w murach pięciu publicznych uczelni ekonomicznych – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Zawodnicy rozwiążą test z zakresu ekonomii, zarządzania i praktyki biznesowej, a także zagadnień związanych z tegorocznym hasłem zawodów tj. „Własna firma”. Ci, którzy wypadną w nim najlepiej będą pracować w grupach nad studiami przypadku. Ostatnim etapem rozgrywek będą prezentacje przed Komisją. Do finału zaproszonych zostanie po 10 osób z każdego z pięciu okręgów.

Już na etapie okręgowym dla zawodników i szkół przygotowano nagrody. Zawodnicy otrzymają prawo udziału w specjalnym kursie e-learningowym nt. rozwijania własnej firmy oraz otrzymają wartościowe publikacje. Natomiast szkoły zawodników eliminacji okręgowych uzyskają duży rabat na licencję systemu antyplagiatowego „Antyściąga” a jedna ze szkół otrzyma ponadto interaktywną tablicę.

Z listą osób zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych oraz z testem eliminacji szkolnych można zapoznać się na stronie: www.olimpiada.edu.pl.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!