MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Na zdjęciu (od lewej): prof. Bohdan Macukow, Waldemar Siwiński, Rusłan Sroka, prof. Jan Łaszczyk i prof. Stanisław Brzeziński.

Kolejna ukraińska agencja rekrutacyjna - firma „OSVITAPOL”, kierowana przez dyrektora Rusłana Sorokę – otrzymała certyfikat jakości usług „Study in Poland Quality Recruitment Certificate”.

Uroczystość wręczenia certyfikatu odbyła się 21 listopada 2013 r. w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, z udziałem prof. Jana Łaszczyka, rektora APS, prof. Bohdana Macukowa z Politechniki Warszawskiej i prof. Stanisława Brzezińskiego z Politechniki Częstochowskiej, przewodniczącego Zespołu Oceniającego. Obecny był Waldemar Siwiński, prezes Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”, która wspólnie z Konferencją Rektorów Akademickich Szkół Polskich prowadzi program „Study in Poland”.

Program OSVITAPOL prowadzony jest od 2003 roku. Obecnie współpracuje z kilkudziesięcioma polskimi uczelniami z Warszawy, Krakowa, Łodzi i Lublina. Agencja rekrutacyjna OSVITAPOL posiada centralne biura w Kijowie i Warszawie oraz przedstawicieli w Charkowie, Iwano-Frankowsku, Ługańsku, Odessie i Winnicy. W 2014 roku planuje uruchomienie nowego przedstawicielstwa w Doniecku.

Założycielem i generalnym dyrektorem agencji OSVITAPOL jest Rusłan Soroka. Szkołę podstawową i średnią ukończył na Ukrainie, natomiast studia w Warszawie. Przez rok studiował też w USA. Strona internetowa agencji: www.osvitapol.info

OSVITAPOL jest czwartą już z kolei ukraińską agencją rekrutacyjną, która pozytywnie przeszła proces certyfikacji prowadzony przez polskie uczelnie uczestniczące w programie „Study in Poland”. Obecnie trwa proces oceny kolejnych pięciu agencji rekrutacyjnych. Zgodnie z regulaminem certyfikacji, nazwy tych agencji zostaną opublikowane jedynie po pozytywnym zakończeniu procesu certyfikacji. Wykaz certyfikowanych agencji i zasady certyfikacji znajdują się na stronie: www.certification.studyinpoland.pl

Dodatkowe informacje nt. certyfikacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!