MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


po studentow do t

Najbliższe trzy miesiące będą niezwykle intensywne dla uczelni uczestniczących w programie "Study in Poland"  będziemy wspólnie na najważniejszych z promocyjno-rekruterskiego punktu widzenia rynkach edukacyjnych: w Gruzji, Turcji, Brazylii, na Białorusi i Ukrainie. Cel: 100 tysięcy studentów obcokrajowców w Polsce do 2020 roku (obecnie jest ich 30 tysięcy).

Kalendarz targowy „Study in Poland” na luty, marzec i kwiecień 2014 wygląda imponująco:

Już 14-15 lutego oraganizatorzy zapraszają do Tbilisi na targi "Overseas Studies and Students Services". Będziemy tam na stoisku Study in Poland po raz drugi. Ubiegłoroczną edycję tej imprezy odwiedziło ponad 7 tysięcy osób. To całkiem nieźle, uwzględniając, że w Gruzji jest 107 tys. studentów i 130 tys. licealistów.

Po raz kolejny odwiedzimy też Białoruś. W dniach 26-28 lutego będziemy w Mińsku na targach „Obrazowanie i Kariera. Pamiętajmy, że biorąc pod uwagę odsetek ogółu młodzieży (danego kraju) studiującej w Polsce, to właśnie Białoruś jest liderem. Naprawdę, warto tam być!

4 marca prezentować będziemy polskie uczelnie w Ankarze, Turcja, na targach a2 International Recruitment Fairs. Będziemy tam ze stoiskiem po raz pierwszy, ale zainaugurujemy w ten sposób nasza stałą obecność w Turcji – niezwykłym kraju, z którym Polska posiada stosunki dyplomatyczne już 600 lat!

Zaraz potem wielka wyprawa do Brazylii – już po raz drugi! W dniach 15-16 marca na targach Salao do Estudante w Sao Paulo wspierać będziemy promocyjnie wysiłki KRASP mające na celu zachęcenie do studiów w Polsce nawet 15 tysięcy (!) brazylijskich studentów – i to już w ciągu najbliższych lat.

A w dniach 10-12 kwietnia tradycyjny "stały fragment gry", czyli targi Osvita ta Kariera w Kijowie. Będziemy na tych targach już po raz trzynasty, bo weszły one, ze względu na swoją efektywność, do żelaznego kanonu imprez „Study in Poland”. Pamiętajcie: młodzi Ukraińcy chcą do Europy!

Uczelnie zainteresowane udziałem proszone są o kontakt z Julią Łysik z Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt