MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Uczelnia Łazarskiego dostosowuje programy studiów oraz sposób ich realizacji do potrzeb rynku pracy, dlatego 96% absolwentów podejmuje pracę w trakcie, lub zaraz po studiach – twierdzi Daria, absolwentka ekonomii uczelni łazarskiego, potwierdzając tym samym badanie firmy adviser.

Uczelnia oferuje studia w języku polskim i angielskim; na wydziałach Ekonomia i Zarządzanie oraz Prawo i Administracja. Jako jedyna uczelnia w Polsce prowadzi studia w pełni walidowane przez prestiżowy brytyjski Coventry University, których absolwenci uzyskują 2 dyplomy – polski oraz brytyjski.

Wydział Prawa i Administracji poza studiami prawniczymi i administracyjnymi, oferuje studia anglojęzyczne II stopnia Master In Public Administration pod patronatem sędziego Jerzego Stępnia. Absolwentom studiów prawniczych oferowane są anglojęzyczne studia LLM umożliwiające zdobycie międzynarodowego dyplomu prawniczego (odpowiednik MBA).

Programy studiów kształtowane są we współpracy z praktykami biznesu. Stała współpraca z przedsiębiorstwami pozwala na utworzenie specjalności w tych obszarach, gdzie jest zapotrzebowanie na specjalistów, np. Zarządzanie Projektami z PwC, Innowacje i Przedsiębiorczość z grupą doradczą Innovatika, Marketing Interaktywny z IAB Polska, E-biznes z BOC Group. Do grona praktyków biznesu współpracujących stale z Uczelnia należy kadra zarządzająca z takich firm jak m.in. Dell Polska, BRE Bank, Devonshire, GPTW Institute Polska, Onet. pl, Allegro.

Kadra Uczelni Łazarskiego to 250 świetnych wykładowców z kraju i 35 z zagranicy, do której należą autorytety ze świata nauki i biznesu. Wśród prowadzących zajęcia na Uczelni Łazarskiego są m.in. gen. prof. Stanisław Koziej, prof. Dariusz Rosati, sędzia Jerzy Stępień, prof. dr hab. Karol Lutkowski, dr hab. Robert Gwiazdowski, prof. James Collins.

Studenci mają duży wybór praktyk oraz płatnych staży w międzynarodowych korporacjach, kancelariach prawnych, sądach i prokuraturach. Co roku współorganizowane są Akademickie Targi Pracy Jobbing. Po ukończeniu studiów absolwenci zrzeszają się w Klubie Absolwenta, który wspiera ich relacje oraz networking biznesowy.

Uczelnia współpracuje z 93 zagranicznymi uniwersytetami i jednostkami naukowymi. 20 procent studentów to obcokrajowcy z 26 krajów. Duży nacisk stawia się tu na naukę języków obcych, traktując ich znajomość jako jedną z kluczowych kompetencji absolwenta Uczelni. Dział Programów Międzynarodowych wspiera międzynarodową wymianę w ramach programów Erasmus i Leonardo da Vinci. Po pierwszym roku studiów najlepsi studenci są zapraszani do Programu Honorowego Prezydenta Uczelni, otrzymując indywidualną opiekę tutora oraz specjalny program kształcenia.

Kampus „Łazarskiego” w pobliżu stacji Metra „Wilanowska” to: nowocześnie wyposażone sale wykładowe, biblioteka i czytelnia, wi-fi, restauracja i bar, opieka medyczna, podziemny parking, bankomat, biletomat. Do dyspozycji studentów jest Student Help Desk, który udziela kompleksowej informacji oraz pomaga w kwestiach związanych z uczelnianymi procedurami. Dział Zakwaterowania pomaga znaleźć idealne miejsce do zamieszkania. Dzięki tym inicjatywom studenci oszczędzają czas, skupiając się na nauce i życiu studenckim. Działalność w Samorządzie, w kołach naukowych, pracowni kryminalistycznej, Studenckiej Poradni Prawnej czy Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości istotnie wspierają proces nauki dla pracy. Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oferuje innowacyjną formułę zajęć, uwzględniając popularne zajęcia takie jak sztuki walki, joga, fitness i taniec.

Czy wiesz, że...

  • 23 tysiące absolwentów opuściło mury Uczelni w ciągu 20 lat jej istnienia
  • Program stypendialny „Granty Łazarskiego” umożliwia bezpłatną naukę dla najlepszych
  • 3 miliony złotych przeznacza się tu na staże
  • Księgozbiór biblioteczny liczy ponad 120 tys. publikacji
  • 81% absolwentów jest zadowolonych z wyboru Uczelni Łazarskiego
  • Trzykrotny laureat tytułu „Najbardziej innowacyjnej i kreatywnej uczelni w Polsce”
  • Uczelnia uzyskała certyfikaty: „Wiarygodna Szkoła”, „Uczelnia walcząca z plagiatami”, „Dobra Uczelnia, Dobra Praca” oraz „Uczelnia Liderów”

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

02-662 Warszawa, ul. Świeradowska 43
tel. 22 543 55 01, fax 22 543 55 06
infolinia: 0 801 333 339
www.lazarski.edu.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt