MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
W tym roku Politechnika Warszawska obchodzi 97. rocznicę powstania. W dniach 12-18 listopada 2012 r. Gmach Główny Uczelni będzie tętnił nie tylko naukowym, lecz także kulturalnym i rozrywkowym życiem.

Program imprezy będzie bardzo bogaty. Piknik Kół Naukowych to okazja by spotkać się z wynalazcami i konstruktorami, np. pierwszego polskiego satelity PW SAT, czy startującego w wyścigach formuły bolidu WUT RACING.

W czasie Dnia Absolwenta odbędą się m.in. debata pt. „Kształcenie na Politechnice a potrzeby rynku pracy” oraz spotkania z odnoszącymi sukcesy zawodowe absolwentami Politechniki. Zostanie przybliżona tematyka kariery inżyniera, który cenną wiedzę praktyczną łączy z doskonaleniem umiejętności osobistych.

Politechnika otwiera swoje podwoje również przed wszystkimi ciekawskimi, którzy chcą na własne oczy zobaczyć gdzie, w jakich miejscach i w jakim otoczeniu dokonywane są ważne odkrycia naukowe. Baylab, czyli edukacyjne laboratorium to propozycja dla młodzieży, która razem z Politechniką Warszawską i firmą Bayer, będzie uczyć – bawiąc.

Uczelniane Święto to także dźwięki muzyki w wykonaniu The Engineers Band oraz słowa wygrywane na teatralnych deskach przez Teatr PW.

Szczegóły i program wydarzenia na stronie www.pw.edu.pl.

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt