MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

warsaw goes t

W dniach 18-25 Maj 2014 odbędzie się pierwsza edycja Warsaw Goes International 2014. Jest to międzynarodowa konferencja studencka przeznaczona przede wszystkim dla studentów psychologii. Projekt organizowany jest przez studentów we współpracy z samorządem studentów Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Do Warszawy przybędzie 35 studentów psychologii z Europy, jak i Izraela, Chin, czy Gruzji. Podczas tygodniowej konferencji odbędą się wykłady, stanowiące część otwartą dla osób zainteresowanych oraz warsztaty dotyczące różnych dziedzin Psychologii. Zaplanowane jest również zwiedzanie Warszawy oraz program rozrywkowy.

Dodatkowo podczas trwania konferencji, 20 Maja 2014, na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się kolejna odsłona Psychonaliów, a w jej ramach koncerty i wiele innych atrakcji.

Celem projektu jest umożliwienie wymiany kulturowo-językowej studentom psychologii z różnych części świata, a także wymiana doświadczeń związanych ze studiowaniem tego kierunku w różnych krajach, aby lepiej zrozumieć modele naukowe dominujące poza granicami Polski.

Więcej informacji na stronie internetowej oraz na oficjalnym fanpage’u Warsaw Goes International na Facebooku.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt