MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Studenckie Koło Logistyki Stosowanej na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej po raz kolejny zaprasza wszystkich miłośników branży TSL na XII Forum Młodej Logistyki oraz Logistyczne Targi Pracy.

W dniach 7-8 marca 2012 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej spotkają po raz kolejny środowiska studenckie z całej Polski, najbardziej wpływowi przedstawiciele firm branży TSL oraz zaproszeni goście. Tradycją już jest, że na wiosnę, podczas wspólnej debaty mają oni możliwość skonfrontować wiedzę wyniesioną z akademickich murów z praktyką i rzeczywistością biznesową.

Dzień pierwszy konferencji ma charakter rywalizacji między studentami. Najbardziej aktywne koła naukowe z Polski i z zagranicy walczą o tytuł najlepszego młodego logistyka. Formuła konkursu co roku ulega zmianie, jednak zawsze jest skonstruowana w taki sposób, aby w żaden sposób nie ograniczać kreatywności i pomysłowości studentów. Każdy zespół prezentujący swoje pomysły musi je obronić przed zgromadzonymi na sali studentami jak również Kapitułą Ekspertów, składającej się z najważniejszych postaci logistyki w Polsce. Utworzony w ten sposób dialog pomiędzy studentami a światem biznesu, pozwala na skonfrontowanie ich z realiami i zapotrzebowaniem rynku.

Następny dzień ma formę warsztatową. Oferta obejmuje case study, panele dyskusyjne oraz warsztaty organizowane przez firmy z nami współpracujące oraz zaproszonych gości.

Logistyczne Targi Pracy

Podczas pierwszego dnia XII FMLu odbędą się również Logistyczne Targi Pracy w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Jest to doskonała okazja do spotkania z osobami zainteresowanymi rynkiem pracy w sektorze transportu, spedycji i logistyki. Po wielkim sukcesie poprzednich edycji, ponownie będzie można spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami branży logistycznej, wśród których znajdą się m.in. operatorzy logistyczni, firmy transportowe oraz dostawcy sprzętu logistycznego i rozwiązań informatycznych. W zeszłym roku w targach udział wzięło ponad 1500 gości.

Więcej informacji www.sklspw.pl, www.logistycznetargipracy.pl.

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt