Stacjonarne studia psychologiczne w jednej z najlepszych uczelni w Polsce mogą wygrać najbardziej utalentowani i społecznie zaangażowani maturzyści. Nagrodą dla najlepszych jest możliwość bezpłatnego studiowania we Wrocławiu, Sopocie lub Katowicach – właśnie rusza konkurs Mistrzowski Start w SWPS. Zgłoszenia trwają do lipca.

Psychologia zdrowia, psychologia pracy i organizacji, coaching, reklama, psychologia w edukacji i wychowaniu oraz wspomagania rozwoju – to przykładowe kierunki i specjalizacje studiów w 3 miastach, na których będzie można studiować za darmo w SWPS.

Wygrana w konkursie zapewnia łącznie prawie dwudziestu osobom pierwszy rok darmowych studiów. Jest to także szansa na sprawdzenie, czy kierunek, zajęcia i atmosfera na uczelni spełniają ich oczekiwania. Laureaci Mistrzowskiego Startu w SWPS mogą w kolejnych latach ubiegać się o przedłużenie stypendium, pod warunkiem uzyskania wysokiej średniej ocen i działania w organizacjach studenckich. – Prawdopodobnie gdyby nie darmowy pierwszy rok studiów, musiałbym zrezygnować ze studiowania wymarzonego kierunku. Bardzo się cieszę, że konkurs umożliwił mi naukę na prestiżowych, dość niszowych studiach, co w innym wypadku nie byłoby możliwe – mówi Michał, laureat zeszłorocznego konkursu.

Już w liceum zdecydowałam, że chcę studiować skandynawistykę. O konkursie dowiedziałam się w dziale rekrutacji, podczas składania podania na studia. Konkurs dał mi pewność siebie. Zastanawiałam się, czy wybrałam odpowiednie liceum i czy wystarczająco dobrze zdałam maturę. Nie mogłam sobie wymarzyć niczego więcej: studiuję to co chciałam i to za darmo! – dodaje Martyna, laureatka zeszłorocznej edycji Mistrzowskiego Startu SWPS.

Aby wziąć udział w konkursie należy przekroczyć próg wymaganych punktów na maturze, które przeliczane są zgodnie z regulaminem w procesie rekrutacji i złożyć dokumenty na studia w SWPS w wybranym przez siebie mieście: Wrocławiu, Katowicach lub Sopocie. W zależności od wydziału pod uwagę będzie również brany esej lub wynik rozmowy kwalifikacyjnej. Dokumenty można złożyć osobiście lub przesłać pocztą. O przyznanie stypendium można ubiegać się do 11 lipca we Wrocławiu, 15 lipca w Sopocie i 24 lipca w Katowicach. Wszyscy zwycięzcy konkursu będą wyłonieni 31 lipca 2014 r.   

Więcej informacji i regulamin konkursu dla SWPS Wrocław na stronie www.swps.pl/mistrzowskistart-wroclaw

Więcej informacji i regulamin konkursu dla SWPS Sopot na stronie www.swps.pl/mistrzowskistart-sopot

Więcej informacji i regulamin konkursu dla SWPS Katowice na stronie www.swps.pl/mistrzowskistart-katowice

***

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej to nowoczesne centrum naukowo-dydaktyczne, które oferuje interdyscyplinarne studia społeczno-humanistyczne w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach. Od 17 lat uczelnia jest jednym z najważniejszych ośrodków studiów psychologicznych w kraju. Obecnie kształci około 14,4 tys. studentów. Uczelnia posiada uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora w dyscyplinach: psychologia (w Warszawie i Wrocławiu), kulturoznawstwo, socjologia i prawo oraz doktora habilitowanego w dyscyplinach psychologia  (w Warszawie i Wrocławiu) i kulturoznawstwo. Tradycją SWPS są cykle otwartych imprez naukowych, popularnonaukowych i kulturalnych. Częstymi gośćmi uczelni są światowej sławy naukowcy, znani artyści i przedstawiciele świata mediów. SWPS jest organizacją społecznie odpowiedzialną, m.in. wspiera rozwój sztuki, realizując cykl wydarzeń Kultura Wysokich Napięć.

Dodatkowych informacji nt. uczelni udziela:

Centrum Prasowe
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twitter: @CP_SWPS
tel. 22 517 98 15

 

 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt