MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

firm rodzinnych t

Instytut Biznesu Rodzinnego zaprasza na Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych, który odbędzie się 28-29 maja 2014 roku w Poznaniu. 

Wdzięczni za wczoraj, odpowiedzialni za jutro. Profesjonalizacja zarządzania firm rodzinnych to hasło, w myśl którego organizowane jest te co najmniej niezwykłe wydarzenie, poświęcone w pełni przedsiębiorcom rodzinnym. Kongres jest nastawiony na przedstawienie praktycznych możliwości profesjonalizacji biznesu rodzinnego, która wpływa bezpośrednio na poprawę funkcjonowania, zarówno wewnątrz organizacji jak i na zewnątrz.

Uczestnicy kongresu będą mieli okazje spotkać i posłuchać wystąpień niezwykłych gości. Twórcy największych firm rodzinnych działających na terenie polski i Europy opowiedzą o sukcesie m.in.: Marek Roleski, Ewald Raben, Wojciech Kruk wraz z rodziną. Przedstawiciele władz i organizacji będą mówić o znaczeniu firm rodzinnych dla regionu oraz gospodarki europejskiej m.in.: Darius Movaghar z European Family Businesses, Tomasz Jerzy Kayser z UM Poznań. Eksperci z zakresu zarządzania firmami rodzinnymi opowiedzą o profesjonalizacji i zabezpieczaniu długowieczności firm rodzinnych m.in., prof. Peter May Intes Beratung, dr Adrianna Lewandowska, MBA Prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego, Sławomir Mirkowski, PwC.

Na kongresie obchodzony będzie również jubileusz 25-lecia istnienia firm rodzinnych. Zgłaszając się na kongres przedsiębiorcy, którzy obchodzą 25 lat istnienia maja okazję wspólnie z innymi przedsiębiorcami świętować.

Więcej na stronie kongresowej www.kongresfirmrodzinnych.pl.

firm rodzinnych t

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt