MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


mowca doskonaly t

AEGEE-Kraków ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką autoprezentacji i wystąpień publicznych studentów na szkolenie „Mówca Doskonały”, które odbędzie się w dniach 3-5 czerwca 2014.

„Mówca Doskonały” to projekt zorganizowany przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków. Pod okiem ekspertów uczestnicy będą zgłębiać tajniki sztuki autoprezentacji, a także praktykować swobodę mówienia i efektywną komunikację. W ciągu trzech dni odbędą się szkolenia, które tematycznie związane będą z różnymi sposobami i technikami prezentacji, emisją głosu oraz właściwą gestykulacją.

Celem projektu będzie poszerzenie dotychczasowej wiedzy uczestników z zakresu umiejętności miękkich, a w szczególności autoprezentacji i wystąpień publicznych.

Oprócz warsztatów merytorycznych dotyczących metod prezentacji odbędą się również spotkania tematycznie związane z mową ciała i kreowaniem wizerunku poprzez dobór właściwego stroju. Ponadto zwieńczeniem projektu będą szkolenia poświęcone tematyce stresu i skutecznych technik radzenia sobie z nim.
Udział w projekcie „Mówca Doskonały” jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny znaleźć można na stronie internetowej stronie internetowej i na Facebooku

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt