MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

bylem w ameryce t

Odtwórca głównej roli w musicalu Metro, uczestnik The Voice of Poland 2, wielokrotny uczestnik programu Szansa na sukcesJan Traczyk, jako jeden z twórców spektaklu muzycznego Byłem w Ameryce.

Główni bohaterowie spektaklu, to sąsiedzi zza ściany – Piotr i Jan. Ten pierwszy to dusza towarzystwa, bywalec siłowni, prostolinijny wesołek. Drugi jest odciętym od świata, znerwicowanym artystą, całe dnie spędzającym przy pianinie. Mimo kompletnie przeciwnych charakterów i światów, w których żyją, dwaj młodzieńcy znajdują wspólny język. A to za sprawą okoliczności, w których się poznają – obaj zostali właśnie porzuceni przez swoje kobiety.

bylem w ameryce mSpektakl, to rozmowy męsko-męskie na tematy damskie, podczas których wiele rzeczy okazuje się zupełnie innych niż się początkowo wydawało. Niektóre wstydliwe tajemnice wychodzą na jaw, a wyobrażenia biorą niekiedy górę nad światem rzeczywistym. Spektakl prezentuje męski punkt widzenia na wiele spraw związanych z kobietami, by na końcu podważyć to wszystko, co było wcześniej powiedziane.

Byłem w Ameryce, to spektakl pełen humoru i lekkości, niesilący się na zbyt poważne podejście do tematów, ubarwiony wdzięcznymi piosenkami o wpadających w ucho melodiach i pomysłowych tekstach.

W główne role wcielają się twórcy spektaklu – Piotr Orych, autor tekstów i Jan Traczyk, autor muzyki. Jan Traczyk, to aktor Teatru Studio Buffo, znany m.in. z głównej roli w musicalu Metro, a także z programu The Voice of Poland 2 oraz Szansa na sukces. W spektaklu wystąpi również Michalina Brudnowska – wokalistka, aktorka, uczestniczka programu The Voice of Poland 2, obecnie pracująca m. in. w Teatrze Rampa oraz Stanisław Galera.

25 kwietnia 2014 r. odbyła się premiera spektaklu. W związku z dużym powodzeniem przedstawienia artyści zagrają przed wakacjami jeszcze raz, 11 czerwca o godz. 19.00 w warszawskim Bielańskim Ośrodku Kultury. Tego dnia, będzie również możliwość zakupienia płyty z utworami ze spektaklu.

Więcej informacji na: www.facebook.com/janektraczyk

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt