MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

native school t

Atmosfera sprzyjająca nauce, brak stresu, zupełnie nowa relacja nauczyciel – uczeń – tak wypowiedział się jeden z uczestników poprzedniej edycji warsztatów językowych AIESEC Native School.

Już 30 czerwca rozpocznie się 2. edycja warsztatów językowych AIESEC Native School! Kursy skierowane są głównie do studentów oraz licealistów.

W AIESEC Native School nie ma miejsca na nudne przerabianie podręcznika strona po stronie. Zajęcia mają formę konwersatorium, a szczególny nacisk położony jest na praktyczną naukę języka. Native speakerzy prowadzący zajęcia to wyszkoleni studenci, pochodzący z różnych części świata. Szkoła językowa Lang LTC, czuwa nad merytoryczną wartością warsztatów. Nauka odbywa się w przyjemnej atmosferze oraz w młodym, międzynarodowym środowisku.

Bardzo ważną część warsztatów stanowią niestandardowe zajęcia poza salami lekcyjnymi. Native Tours, czyli wyjścia z lektorem do kina, teatru, na kawę czy do muzeum, mają na celu naukę „żywego języka”, poprzez wdrażanie i wykorzystywanie zdobytej podczas zajęć wiedzy w codziennej komunikacji, pod czujnym okiem native speakerów. Wieczorki kulturowe są cyklicznymi spotkaniami, podczas których można poczuć się jak na wakacjach zagranicą. Stanowią okazję do kontaktu z innymi kulturami, dzięki lektorom, którzy dzielą się ze studentami ciekawostkami, zwyczajami oraz tradycjami krajów z których pochodzą.

AIESEC Native School to przede wszystkim okazja do wykorzystania wakacyjnych miesięcy w przyjemny a zarazem pożyteczny sposób. Warsztaty oprócz oferowanej wiedzy, stwarzają możliwość zawarcia międzynarodowych znajomości oraz są gwarancją świetnie spędzonego czasu.

Zapisy na zajęcia na stronie www.nativeschool.pl.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt