MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

swps drzwi otwarte t

artykuł sponsorowany

Jak czuje się rasowy reporter? Za co cenimy komiksowych superbohaterów? Co ciekawego warto eksplorować w kulturze skandynawskiej i jak pomnażać pozytywne emocje? Weź udział w Drzwiach Otwartych SWPS w Warszawie, Wrocławiu lub Sopocie już 28 czerwca.

swps drzwi otwarte mDrzwi Otwarte na uczelni wyższej to świetna okazja, żeby dobrze poznać nie tylko ofertę edukacyjną, ale przede wszystkim spotkać się wykładowcami oraz studentami. Żaden informator nie zastąpi rozmowy i nie udzieli nam tylu informacji o wybranych kierunkach. Przy okazji możemy także skorzystać z wielu specjalnie na tę okazję przygotowanych warsztatów. Podczas czerwcowych Drzwi Otwartych w SWPS uczestnicy będą mogli spotkać się z doradcą zawodowym, wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez koła naukowe, zagrać w międzykulturową grę planszową, czy dowiedzieć się co to jest kreatywne programowanie. To oczywiście tylko część z zaplanowanych aktywności. Do dyspozycji przyszłych studentów będą wykładowcy poszczególnych kierunków, studenci i przedstawiciele kół naukowych. 

Każdy z przybyłych kandydatów, jednego dnia będzie mógł sprawdzić, czy oferta edukacyjna SWPS spełnia jego oczekiwania, poznać zasady rekrutacji, porównać programy studiów na poszczególnych kierunkach i przekonać się o komfortowych warunkach studiowania na naszej uczelni.

Poznaj szczegółowy program Drzwi Otwartych w SWPS w Warszawie i zapisz się na warsztaty.

11.00 – prezentacja Uczelni (aula im. prof. T. Tomaszewskiego)

11.45 – spotkania z przedstawicielami kierunków (sale S202, S203, S204, S205)

12.30 – warsztaty dla kandydatów:

Zobacz też:

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt