MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


dzien otwarty wszkipz t

Już 5 lipca odbędzie się Dzień Otwarty Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. W czasie imprezy będzie można obejrzeć sale wykładowe, laboratoria oraz gabinety i pracownie, w których prowadzone są zajęcia. Zainteresowani studiami będą mogli również spotkać się i porozmawiać z wykładowcami oraz studentami Uczelni. To okazja, by dowiedzieć się więcej na temat studiów, wykładanych przedmiotów i zajęć praktycznych, a także perspektyw zawodowych po ukończeniu nauki. 

Program:

11.00-11.30 – Co czyni WSZKIPZ uczelnią wyjątkową?

11.30-12.00 – Panel dyskusyjny na temat:

Etykieta kosmetyku – czego można dowiedzieć się o produkcie z jego opakowania?

mgr Katarzyna Chyczewska

W drogerii półki z kosmetykami uginają się pod ciężarem różnych marek kosmetycznych Czym powinniśmy się kierować przy kupnie kosmetyków? Ceną: czy ten za 800 zł będzie działał lepiej od tego za 20 zł? Reklamą? Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że często producenci kosmetyków wykorzystują naszą niewiedzę, by wcisnąć nam coś, co z założenia nie spełni naszych oczekiwań. Możemy jednak ustrzec się przed rozczarowaniami i wpadkami, jeśli nauczymy się uważnie czytać mały druczek z tyłu produktu – skład produktu, który chcemy kupić. Tam bowiem, zazwyczaj na samym dole, jawi nam się cała litania składników, z których produkt jest skomponowany. To właśnie skład INCI. Warsztaty  pozwolą Ci odkryć tajemnice składu kosmetyków, nauczysz się czytać, rozumieć i oceniać skład kosmetyków,  poznasz sekrety INCI, dzięki czemu bardziej świadomie i właściwie będziesz mógł dobierać kosmetyki.

12.00-13.00 – Warsztaty (laboratorium nr 15 „w bramie”)

Jak wykonać emulsję, żel do włosów, pomadkę do ust?

Konkurs z nagrodami

13.00-14.00 – Spacer po uczelni

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.