MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

SGH Korea_630ok

Nowa umowa z Koreą Południową

Szkoła Główna Handlowa podpisała nową umowę z Kyungpook National University w Korei Południowej. To pierwszy w SGH program podwójnego dyplomu na poziomie licencjackim i pierwszy, który będzie realizowany z partnerem spoza Europy. Program podwójnego dyplomu umożliwia zdobycie dyplomów dwóch uczelni w ciągu trzech lat studiów licencjackich.

Studenci, którzy wezmą udział w programie, realizują dwa lata studiów w SGH, a trzeci rok w KNU. Obie uczelnie przewidziały po sześć miejsc każdego roku dla swoich studentów w programie. Podczas rekrutacji liczyć się będą wyniki w nauce i znajomość języka angielskiego, a rozmowa kwalifikacyjna odbywać się będzie w obecności przedstawicieli obu uczelni.

Podwójne dyplomy coraz popularniejsze

Kyungpook National University jest partnerem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie od 2006 r. Umowa o utworzeniu programu została podpisana przez Prezydenta KNU – Dr. In Suk Hamm oraz JM Rektora SGH – prof. Tomasza Szapiro 26 czerwca 2014 r. podczas wizyty w delegacji z KNU w SGH.

SGH oferuje także programy podwójnego dyplomu na poziomie magisterskim z uczelniami w Niemczech i Portugalii, a także programy umożliwiające zdobycie wspólnych dyplomów z uczelniami we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Austrii, Indii i Izraela.

Więcej informacji dla zainteresowanych: KNU

Źródło: Biuro Prasowe SGH


CZYTAJ WIĘCEJ: Azjatyccy studenci na Summer University Warsaw

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt