MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

 forum 630

Samorząd Studentów UW zaprasza na drugie Trójstronne Forum Młodzieżowe "Trialog niemiecko-polsko-rosyjski: wspólne wyzwania, wspólna przyszłość?", które odbędzie się w Monachium 1-5 września. Zgłoszenia przedłużone do 20 lipca.

Celem Forum jest rozpoczęcie otwartego dialogu między młodzieżą z Niemiec, Polski i Rosji oraz umożliwienie młodym ludziom udziału w kształtowaniu relacji między ich społeczeństwami. Program Forum w Monachium przewiduje atrakcyjne i różnorodne warsztaty, wizyty studyjne i dyskusje z renomowanymi postaciami życia publicznego w dziedzinie polityki, mediów, gospodarki i kultury w Niemczech, Polsce i Rosji. Poza tym uczestnicy uzyskają możliwość wyrażenia swoich opinii i zaprezentowania swoich pomysłów politykom i dyplomatom trzech krajów, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju trwałych relacji niemiecko-polsko-rosyjskich w przyszłości.

Gdzie? Monachium, Niemcy
Kiedy? 1 – 5 września 2014 r.
Kto? Po dziesięć osób z Niemiec, Polski i Rosji w wieku od 18 do 26 lat

Ważne informacje:

– Językiem roboczym forum jest angielski. Znajomość niemieckiego lub rosyjskiego jest mile widziana.
– Grupą docelową jest aktywna społecznie młodzież w wieku od 18 do 26 lat z Niemiec, Polski i Rosji. Zainteresowanie bieżącymi zagadnieniami relacji trójstronnych będzie atutem podczas wyboru uczestników.
– Liczymy na wzbogacenie Forum przez jego uczestników. Po zapoznaniu się z programem prosimy o zaznaczenie w formularzu aplikacyjnym, podczas którego wydarzenia w ramach Forum będziesz w stanie przygotować krótką prezentację (5-10 minut).
– Koszty zakwaterowania i wyżywienia zostaną pokryte przez organizatorów. Zależnie od decyzji przyszłych sponsorów organizatorzy postarają się zrekompensować uczestnikom część kosztów podróży.
– Obecność podczas wszystkich dni forum jest obowiązkowa. Otrzymanie certyfikatu uczestnictwa i zwrot poniesionych kosztów będą uzależnione od uczestnictwa w wydarzeniach przewidzianych w programie.
– Forum wspierane jest przez rząd Bawarii i Fundację Roberta Boscha.

Program forum do wglądu TUTAJ 
Broszura informacyjna do pobrania TUTAJ

Aby aplikować, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać CV oraz krótki esej na temat: "Stosunki niemiecko-polsko-rosyjskie w 2030 roku" na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do niedzieli, 20 lipca 2014 r. (w tytule maila: "Application Munich Trialogue", pliki nazwane: CV_Nazwisko Imię; GPR_2030_Nazwisko Imię).

CV oraz esej muszą być napisane po angielsku.

Esej powinien mieć maksymalnie około 300 słów, ale do jego tematu można podejść swobodnie.

Więcej informacji u organizatorów oraz na Facebooku

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt