MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

vistula dni 14 t

artykuł sponsorowany

Ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie, anglistyka czy sinologia? W Grupie Uczelni Vistula w Warszawie kandydaci mogą wybierać spośród 16 kierunków studiów I i II stopnia, inżynierskich, a także studiów mobilnych. Do 22 lipca atrakcyjne zniżki w czesnym. Można zaoszczędzić nawet do 1000 zł.

Grupę Uczelni Vistula tworzą trzy uczelnie: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji i Europejska Akademia Sztuk.

Vistula wspiera studentów

Uczelnia dba o rozwój talentów i umiejętności studentów, pomaga im także w rozpoczęciu zawodowej kariery. W Vistuli prężnie działa biuro karier, studenci piszą prace dyplomowe na zamówienie firm. Specjalności na poszczególnych kierunkach mają partnerów biznesowych. Bogaty system stypendialny pozwala obniżyć koszty czesnego. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula można wybierać także kierunki I stopnia z oferty University of London International Programmes – bez wyjeżdżania z Polski można zdobyć dyplom University of London. Program studiów został przygotowany przez London School of Economics and Political Science (LSE). Rekrutacja już trwa (szczegóły tutaj).

Jaki kierunek wybrać?

Osoby ze smykałką do języków mogą rozwinąć swój talent na anglistyce, iberystyce, sinologii lub turkologii.

Pasjonaci liczb na pewno odnajdą się na ekonomii, finansach i rachunkowości, zarządzaniu czy administracji.

Dla typowych humanistów – dziennikarstwo i komunikacja społeczna, stosunki międzynarodowe, turystyka i rekreacja.

Artyści mogą spróbować swoich sił na grafice.

Maturzyści o bardziejinżynierskim ukierunkowaniu mogą wybrać informatykę, budownictwo, geodezję i kartografię, architekturę i urbanistykę.

Dowiedz się więcej o promocjach:

jedynka male

dwojka male

trojka male

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt