MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


panasonic 140Firma Panasonic uruchamia nowe, roczne programy stażowe, na których studenci będą mogli zdobywać międzynarodowe kontakty i uczyć się od najlepszych specjalistów. Oferty z działów Serwis, Logistyka i PR.

Od prawie 100 lat firma Panasonic wyznacza standardy w tworzeniu doskonałych produktów. Otwierając program stażowy dla młodych, polski oddział Panasonic chce pomóc w odnalezieniu się na konkurencyjnym rynku pracy i umożliwić start w dorosłe życie z wielką, międzynarodową firmą. Pierwszy z programów rozpoczął się już w czerwcu.

Programy są płatne i dostępne dla studentów od trzeciego roku studiów wzwyż.

Gotowi na pracę w międzynarodowym zespole?

– Nasza firma jest nie tylko ukierunkowana na dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, ale także oferuje miejsca pracy dla osób, które chcą nam pomóc w wyznaczaniu nowych standardów w naszej branży. Aktywnie rekrutujemy najlepszych i najzdolniejszych kandydatów, którzy potem mają możliwość pracy w międzynarodowym zespole – mówi Ireneusz Smaga, Dyrektor Zarządzający na Europę Centralną i Wschodnią w Panasonic.

W trakcie rocznego programu studenci będą mogli zdobywać doświadczenie pracując z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie oraz bliżej poznać kulturę pracy w międzynarodowej firmie w jednym z trzech departamentów takich jak Serwis, Logistyka czy PR.

– Panasonic od lat plasuje się w pierwszej setce firm magazynu Fortune. Program stażowy to zatem niezwykła szansa dla każdego, kto jest zafascynowany światem elektroniki lub po prostu chce postawić pierwsze kroki w międzynarodowej firmie z bogatą historią – dodaje Aleksandra Pietruszka, Dyrektor ds. HR na Europę Centralną i Wschodnią w Panasonic.

Więcej o Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii oraz rozwiązań do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od czasu powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami.
Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem panasonic.

Rekrutacja na staże wkrótce.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!