MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

sgh 140

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie wraz z Bankiem Pekao S.A. oferują pożyczkę dla studentów i kandydatów na dowolne studia w SGH  licencjackie, magisterskie, podyplomowe, doktoranckie oraz MBA.

Chciałeś studiować w SGH, ale brakowało Ci pieniędzy? Nie wystarczy Ci środków na utrzymanie się w Warszawie podczas studiów? Nie chcesz obciążać wydatkami rodziców i dziadków? A może planujesz studia podyplomowe w SGH i szukasz źródła finansowania?

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie wraz ze swoim partnerem – Bankiem Pekao S.A. – przygotowali specjalną pożyczkę dla studentów i kandydatów na studia w SGH. Pożyczkę można wykorzystać na dowolne studia oferowane przez uczelnię – licencjackie, magisterskie, podyplomowe, doktoranckie oraz MBA. Sfinansować w ten sposób można nie tylko pierwsze, ale także kolejne studia w SGH. Pieniądze można wydać na czesne i inne wydatki związane ze studiami, np. dojazdy, podręczniki, sprzęt komputerowy niezbędny do studiowania.

Ile można dostać?

W ramach Akademickiego Programu Finansowania Studiów w SGH Bank Pekao S.A. oferuje pożyczkę w wysokości do 150 tys. zł, którą można spłacać w ratach przez okres nawet do siedmiu lat. Oprocentowanie pożyczki wynosi 12,99%, a dodatkowo bank nie pobiera prowizji za jej udzielenie. Aktualnie bank daje możliwość spłaty pierwszej raty dopiero od trzeciego miesiąca kalendarzowego po wypłacie pożyczki.

Bank Pekao S.A. należy do Klubu Partnerów SGH od 2011 roku.

Dodatkowe informacje

Więcej informacji na stronie SGH.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla całkowitej kwoty pożyczki 8000zł spłacanej w 30 równych ratach w wysokości 313,73zł wynosi, w zależności od typu posiadanego rachunku Eurokonto, od 13,76%, przy założeniu oprocentowania zmiennego 12,99% w stosunku rocznym, prowizji za udzielenie pożyczki 0% oraz opłaty za prowadzenie rachunku Eurokonto Net 0zł miesięcznie (na całkowity koszt pożyczki składają się odsetki 1.412,06zł, całkowita kwota do zapłaty przez Pożyczkobiorcę wynosi 9.412,06zł), do 19,18%, przy tych samych parametrach cenowych oraz opłacie za prowadzenie rachunku Eurokonto Premium Plus 17,99zł miesięcznie (na całkowity koszt pożyczki składają się odsetki 1.412,06zł i opłata za prowadzenie konta 539,70zł, całkowita kwota do zapłaty przez Pożyczkobiorcę wynosi 9.951,76zł). Stan na 18.07.2014r.

Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt