MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


studia dualneMiędzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu daje studentom możliwość wyboru kierunku i specjalności ukierunkowanych na branżę TSL.

MWSLiT jako pierwsza uczelnia na Dolnym Śląsku wychodzi naprzeciw potrzebom młodych ludzi, uruchamiając studia dualne, które łączą wykształcenie z doświadczeniem. W zintegrowanym systemie studiów dualnych student przez trzy dni (poniedziałek – środa) będzie uczęszczał na zajęcia akademickie, a dwa dni (czwartek – piątek) poświęci na praktykę lub staż u największych specjalistów w branży TSL. Praktyki lub staże są płatne, a miesięczne wynagrodzenie nie będzie niższe niż wysokość czesnego. Studenci stoją przed szansą studiowania, gdzie wraz z wykształceniem zdobędą również kwalifikacje zawodowe i doświadczenie, stając się pożądanymi przez pracodawców specjalistami.

Dlaczego warto?

Absolwent MWSLiT nie zadaje sobie pytań. Czy wybrać kolejne studia aby znaleźć pracę? Czy wybór mojego kierunku był odpowiedni? Absolwent MWSLiT kończąc Uczelnię nie ma wątpliwości, że postąpił odpowiednio, gdyż jest pożądanym specjalistą na rynku pracy. Zmieniające się wciąż trendy, oczekiwania pracodawców, konkurencja wśród potencjalnych pracowników oraz coraz większe wymagania przy zatrudnieniu powodują, że student już podczas kształcenia musi myśleć o zdobyciu w tym czasie jak największego doświadczenia. Jak wiadomo, kluczem do sukcesu jest nie tylko wykształcenie, ale i bogate doświadczenie.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt