MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

artykuł sponsorowany

Backup danych, tworzenie partycji, stawianie systemu, formatowanie, defragmentacja dysku twardego nie są ci straszne? Dobra wiadomość: jesteś idealnym kandydatem na studia informatyczne.

Komputery to pasja Karola Jurgielewicza. Wybór był więc dla niego oczywisty – informatyka w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Współpracował już z jedną z największych firm zajmujących się postprodukcją w Polsce. Jako freelancer przygotowuje na zlecenia plakaty i prace w 3D. Jest członkiem uczelnianego samorządu studentów, gdzie odpowiada za organizację imprez studenckich. W przyszłości widzi siebie w agencji eventowej.

Praktyczne studia dla informatyków

Informatyka to kierunek stwarzający ogromne możliwości rozwoju. Karol łączy informatykę i pracę marketera. Możesz też pójść inną drogą i uczyć się projektowania sieciowych aplikacji biznesowych, budowy i eksploatacji witryn oraz portali internetowych.

W AFiBV możesz wybierać spośród 7 specjalności, z których każda została opracowana we współpracy z liczącymi się na rynku partnerami biznesowymi. Najlepsi studenci otrzymują możliwość odbycia praktyk i staży w ich firmach.

Specjalności z prestiżowymi partnerami biznesowymi
Jako przyszły inżynier możesz w AFIBV wybrać np. specjalność Tester oprogramowania przygotowaną przez firmę testerzy.pl, Informatykę w systemach pomiarowych opracowaną we współpracy z firmą Radwag, Informatykę w biznesie, Inżynierię systemów informatycznych, Technologie baz danych, których partnerami biznesowymi są firmy Microsoft i Oracle, Technologie internetowe – Microsoft, oraz Sieci komputerowe – Enterasys i Siemens.

Wyjazdy za granicę

AFiBV współpracuje z renomowanymi uczelniami w ramach programu wymiany międzynarodowej Erasmus +. Studenci informatyki biorą również udział w zagranicznych wyjazdach studyjnych, np. do Chin czy Turcji.

Zapisz się na informatykę w AFiBV. Rekrutacja tylko do 30 września 2014 r. Dowiedz się więcej: http://www.vistula.edu.pl/pol/page/rekrutacja-studia-inzynierskie/informatyka

15 kierunków studiów w AFiBV
AFiBV oferuje w sumie aż 15 kierunków studiów biznesowych, filologicznych czy społecznych. Na uczelni można wybrać studia I, II stopnia, inżynierskie, a także studia mobilne. AFiBV to jedyna uczelnia w Polsce, w której można zdobyć dyplom University of London. Dowiedz się więcej na www.vistula.edu.pl.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt