MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Wydawnictwo Perspektywy Press rozda we wrześniu maturzystom ponad 40.000 egzemplarzy „Informatora dla Maturzystów 2015”. Otrzymają go nieodpłatnie uczestnicy Salonu Maturzystów organizowanego w 15 ośrodkach akademickich.

Jest to już 25 edycja najpopularniejszego wśród polskich uczniów informatora o maturze i studiach. Licząca 260 stron publikacja wprowadza w tajniki egzaminu maturalnego, uczy planowania kariery, doradza, co i dlaczego warto studiować, podpowiada jak z sukcesem przejść pierwszy rok studiów. Na podstawie renomowanego Rankingu Szkół Wyższych Perspektyw - informator rekomenduje uczelnie, które najlepiej kształcą na popularnych kierunkach, przynosi pełną informację o ofercie studiów w roku akademickim 2015/16.

Baza 431 szkół wyższych wraz z 724 kierunkami i makrokierunkami oraz zasady przyjęć na studia w uczelniach publicznych i niepublicznych stanowią zbiór informacji ułatwiających maturzystom odpowiedzialne zaplanowanie osobistej kariery.

Decyzja o drukowaniu tak dużego nakładu „Informatora dla Maturzystów” skorelowana została z autorskim systemem dystrybucji wprowadzonym przez Perspektywy Press, który zapewnia dotarcie bezpośrednio do grupy docelowej. Wykorzystuje się do tego akcję "Salon Maturzystów" przeprowadzaną w 15 największych ośrodkach akademickich w Polsce. Co roku we wrześniu prawie 200.000 uczniów ostatnich klas liceów i techników uczestniczy tam wraz z wychowawcami w spotkaniach na temat matur z ekspertami okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE). Jednocześnie zapoznaje uczniów z ofertą polskich uczelni.

Ponieważ wiele uczelni reklamuje swoją ofertę w "Informatorze", wydawca może rozdać bezpłatnie podczas Salonu Maturzystów ponad 40.000 egzemplarzy Informatora. Trafi on na Salonie do tych uczniów, którzy wcześniej wypełnią elektroniczną "Ankietę Maturzysty 2015", dostępną pod adresem www.perspektywy.pl/informator.  

Pozostała część nakładu "Informatora" jest do nabycia w sieciach sprzedaży Empik, Relay, Inmedio oraz w księgarniach edukacyjnych i w sprzedaży wysyłkowej "Perspektyw" (poprzez stronę: www.perspektywy.pl/sklep).

Więcej: www.salonmaturzystow.pl 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.