MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Ma za sobą licencjat na turystyce i rekreacji w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Teraz studiuje dalej, na ekonomii II stopnia. Też w AFiBV. Paula Czasak jest przykładem na to, że aby odnieść sukces, warto zdobywać wiedzę z różnych dziedzin.

Paula jest zafascynowana branżą eventową. Dlatego też wybrała studia na turystyce i rekreacji w Akademii Finansów i Biznesu. Działała w „2B” Kole Naukowym Turystyki Biznesowej. Tu została od razu rzucona na głębokie wody – wraz ze znajomymi z roku współorganizowała międzynarodową konferencję Future Leaders Forum. Kolejny studencki sukces to praca przy ogólnopolskiej konferencji dla branży eventowej. Ekonomia to druga i najmłodsza pasja Pauliny. Dziewczyna ma bardzo odważny plan – zostać rzeczoznawcą majątkowym. Nie wyklucza także możliwości założenia własnej firmy.

Łącz kierunki studiów jak ci się podoba
Jeśli nie możesz spać po nocach, bo nie wiesz, jaki kierunek wybrać, nie martw się. Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie oferuje szeroki wybór studiów. Możesz dokonać wyboru takiego jak Paula, albo pójść zupełnie inną drogą. Jak łączyć kierunki studiów?

Kilka przykładów. Na studiach I stopnia studiujesz anglistykę, na II stopniu – zarządzanie. Albo łączysz sinologię i stosunki międzynarodowe. Lub dziennikarstwo i finanse. Możesz też wybrać studia z oferty University of London International Programmes i uzyskać dyplom University of London, a potem uzupełnić wiedzę na studiach II stopnia na ekonomii lub zarządzaniu. Możliwości są bardzo duże. Od ciebie tylko zależy jak będą wyglądały twoje studia.

15 kierunków studiów w AFiBV
AFiBV oferuje w sumie aż 15 kierunków studiów biznesowych, filologicznych czy społecznych. Na uczelni można wybrać studia I, II stopnia, inżynierskie, a także studia mobilne. Rekrutacja trwa do 30 września 2014 r. AFiBV to także jedyna uczelnia w Polsce, w której można zdobyć dyplom University of London. Dowiedz się więcej na www.vistula.edu.pl.  


Studia I stopnia:
http://www.vistula.edu.pl/pol/page/studia-licencjackie

Studia II stopnia:
http://www.vistula.edu.pl/pol/page/rekrutacja-studia-magisterskie

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt