MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


artykuł sponsorowany

Pasjonuje cię kultura Chin lub Turcji? Uwielbiasz hiszpańskie horrory? Fascynuje cię język angielski? Rozwijaj swoje pasje na sinologii, turkologii, anglistyce lub iberystyce w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

Studia można zrealizować we własnym kraju lub wyjechać za granicę. Po co jednak wyjeżdżać, skoro można uczyć się w Polsce, w najbardziej umiędzynarodowionej uczelni w naszym kraju? Na korytarzach Akademii Finansów i Biznesu Vistula można usłyszeć, chyba, wszystkie języki świata. Uczy się tu ponad 1100 obcokrajowców z 38 krajów świata – Hiszpanii, Włoch, Chin, Stanów Zjednoczonych, Turcji. To idealne miejsce do studiowania sinologii, anglistyki, turkologii czy iberystyki – z obcokrajowcami i wśród nich.

Przepustka do współpracy z Chinami

Chiny to ważny gracz na rynku. Poznanie języka chińskiego to pierwszy krok do realizacji marzeń o kontakcie z tym krajem. Na sinologii w AFIBV poznasz język chiński, kulturę, historię, system religijny i filozoficzny (jak np. buddyzm, konfucjanizm czy taoizm) oraz literaturę.


Angielski to język biznesu

We współczesnym świecie bez angielskiego ani rusz. Studia na filologii angielskiej dają Ci możliwość opanowania języka na najwyższym poziomie oraz zdobycie specjalistycznej wiedzy w zakresie języka biznesu, tłumaczeń czy kultury krajów anglojęzycznych.

„Połowa” świata mówi po hiszpańsku
Po hiszpańsku mówi się nie tylko w Hiszpanii, lecz także w aż 19 krajach Ameryki Łacińskiej. Na iberystyce w AFiBV poznasz historię, kulturę, literaturę hiszpańską i hispanoamerykańską. Dowiesz się, jak przygotowywać tłumaczenia ustne i pisemne.

Żebyś nie czuł się jak na tureckim kazaniu

Turcja jest coraz ważniejszym partnerem gospodarczym RP. Znając turecki kontekst kulturowy, masz szansę zatrudnienia w firmach, które współpracują z Turcją lub mają tu swoje oddziały. Na turkologii w AFiBV zdobędziesz wiedzę o polityce Turcji i jej miejscu w świecie, turystce kulturowej Turcji, poznasz także zagadnienia z zakresu translatoryki.

Wybierz studia filologiczne w AFiBV. Zapisać możesz się tylko do 30 września 2014 r. Nie zwlekaj. Dowiedz się więcej: http://www.vistula.edu.pl/pol/page/studia-licencjackie

15 kierunków studiów w AFiBV
AFiBV oferuje w sumie aż 15 kierunków studiów biznesowych, filologicznych czy społecznych. Na uczelni można wybrać studia I, II stopnia, inżynierskie, a także studia mobilne. AFiBV to jedyna uczelnia w Polsce, w której można zdobyć dyplom University of London. Dowiedz się więcej na www.vistula.edu.pl.  

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.