MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Jeżeli pasjonuje Cię digital painting, produkcja filmowa, fotografia przyjdź na trzy dniowe bezpłatne warsztaty w Warszawskiej Szkole Reklamy.

W trakcie całodniowych warsztatów od 23 do 25 września w godzi. 10:00 – 17:00, uczestnicy będą mieli możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie kreacji, którego rezultatem będzie stworzenia własnego, profesjonalnego dzieła – fotografii, ilustracji, filmu krótkometrażowego.

Warsztaty rozpoczynają się we wtorek 23.09 o godz. 10:00 w studio fotograficznym Warszawskiej Szkoły Reklamy. Pierwszego dnia uczestnicy będą mieli możliwość w jeden dzień poznać pracę fotografa od koncepcji przez realizację po wykończenie projektu. Zdjęcia realizowane będą za pomocą profesjonalnego sprzętu fotograficznego i oświetlenia. Następnie uczestnicy wykończą swoje fotografie w pracowni komputerowej Mac używając programów do obróbki graficznej. W efekcie każdy z uczestników zakończy dzień ze wzbogaconym portfolio fotograficznym.

W środę 24.09 będą miały miejsce warsztaty graficzne z digital paintingu – rysowania za pomocą tabletów graficznych w programie Photoshop. Uczestnicy procować będą na profesjonalnych tabletach graficznych Wacom intuos 4. Poznają nieograniczone możliwości jakie daje digital painting. Pod okiem specjalisty stworzą własne rysunki które uatrakcyjnią teczkę i portfolio.

Ostatnie warsztaty odbędą się w czwartek 24.09. Warszawska Szkoła Reklamy przy współpracy ze studio produkcyjnym Black Media przeprowadzi warsztaty filmowe. W trakcie całodziennych, praktycznych warsztatów uczestnicy zapoznają się z procesem tworzenia filmów i od razu wykorzystasz swoją wiedzę w praktyce. Pracując z doświadczonymi zawodowcami stworzą scenariusz filmowy, który zrealizują używając profesjonalnego sprzętu filmowego. Następnie procować będą nad postprodukcją używając fachowych programów montażowych. Dzięki tym zabiegom pod koniec dnia realizują film krótkometrażowy gotowy do pokazywania szerszej publiczności.

Ideą warsztatów jest, aby każdy z uczestników od razu w praktyce wykorzystał zdobytą wiedzę oraz zobaczył finalny rezultat swoich działań. Dzięki temu rozwinie swoje pasje i rozbuduje swoje portfolio, a to wszystko bezpłatnie w Warszawskiej Szkole Reklamy.

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., prosimy o podanie nazwy warsztatu (fotograficzny/ graficzny /filmowy), imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt