MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

W październiku rozpoczyna się rok akademicki. Jednak już w najbliższą sobotę, 20 września, rusza pierwsza tura zapisów studentów Uniwersytetu Warszawskiego (UW) na zajęcia z tańca. W tym czasie, dzięki współpracy z Egurrola Dance Studio, studenci będą mogli zaliczyć swoje zajęcia z WFu w jednej z placówek tej największej szkoły tańca w Warszawie, znajdującej się na terenie UW, przy ulicy Żwirki i Wigury.

W tym roku, około 10.000 studentów będzie musiało wybrać dla siebie najlepszy sposób na zaliczenie WFu. Prócz szeregu standardowych zajęć przygotowywanych przez uczelnię, mają oni możliwość skorzystania z ciekawej alternatywy – i uzyskania wpisu do indeksu dzięki lekcjom w Egurrola Dance Studio.

Jest to niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się tańczyć pod okiem profesjonalnych instruktorów, znanych z programów takich jak You Can Dance czy Taniec z gwiazdami. Wszystkie treningi są prowadzone w specjalnych, zamkniętych grupach studenckich, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Egurrola Dance Studio zadbało bowiem o bogatą ofertę zajęć. Studenci będą mogli wybierać spośród rozmaitych stylów tanecznych, takich jak: Hip Hop, Jazz, Taniec Towarzyski, Sexy Dance, Dancehall, Latino i wiele innych.

Współpraca szkoły tańca Agustina Egurroli z Uniwersytetem trwa już nieprzerwanie od kilku lat, a prowadzone w jej wyniku zajęcia dla studentów cieszą się dużym zainteresowaniem. Każdy student Uniwersytetu Warszawskiego, który zdecyduje się na taki sposób zaliczenia WFu może skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych pakietów cenowych. Nabywając karnet semestralny, opłata za 15 półtoragodzinnych zajęć w semestrze wynosi jedynie 330 zł. Przy zakupie karnetu miesięcznego koszt pakietu czterech lekcji w miesiącu to 110 zł. Natomiast na wszystkich innych miłośników tańca, którzy chcą wziąć udział w takich zajęciach, bez konieczności uzyskiwania wpisu z WFu, szkoła Agustina Egurroli przygotowała 5% zniżki – za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://taniec.com.pl/studenci

Egurrola Dance Studio – największa szkoła tańca w Warszawie, założona w 1992 roku, przy Ośrodku Kultury Ochoty przez Agustina Egurrolę i Joannę Szokalską. W pierwszych latach działalności szkoła znana była jako Studio Tańca Volt. Dwa lata później Agustin Egurrola założył grupę VOLT, która szybko została najbardziej znaną grupą zawodowych tancerzy w Polsce. W 2003 roku szkoła przeniosła się do własnej siedziby, przy ul. Żwirki i Wigury 99a i zmieniła nazwę na Egurrola Dance Studio.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt