MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


artykuł sponsorowany

Zarządzanie to bardzo szeroka dziedzina i może się w niej odnaleźć każdy, kto nie boi się być na froncie i komu wyzwania dają dodatkowy zastrzyk energii. Dróg do nauczenia się sprawnego zarządzania może być kilka: można założyć własną firmę i metodą prób i błędów wypracować sobie własny system pracy. Można uczyć się na błędach innych, czytać książki, analizować case’y i wyciągać wnioski. Można też zarządzanie studiować.

Rafał Słoma, wkrótce absolwent Akademii Finansów i Biznesu Vistula, ma już za sobą 3 lata zarządzania. Wybrał specjalizację – zarządzanie zasobami ludzkimi. Planuje kontynuować studia II stopnia na tym samym kierunku. Chce jednak pójść w stronę marketingu, z naciskiem na marketing internetowy i user experience design.

– Interesuje mnie wiele zagadnień, przede wszystkim zarządzanie projektami, czuję się w tym jak ryba w wodzie. Do tego nowinki technologiczne, e-commerce, systemy wspierające zarządzanie projektami – upraszczające działania zespołów np. Redmine, Trello czy Jira – zdradza Rafał. – Mam też własną małą firmę, i na zlecenie piszę strony www – dodaje.

Element wielkiej układanki

Zarządzanie jest jak klocek w wielkiej układance. Możesz do niego dokładać kolejne elementy i w ten sposób zdobyć wiedzę o funkcjonowaniu firmy w różnych jej aspektach. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie na studiach I stopnia możesz zacząć od marketingu, zarządzania komunikacją w internecie, zarządzania projektami w organizacji, przedsiębiorstwem, sprzedażą czy zasobami ludzkimi.

Zdobytą wiedzę rozwiniesz na studiach II stopnia na specjalnościach: zarządzanie finansami, marketingiem, zasobami ludzkimi w środowisku międzynarodowym, zarządzanie biznesem międzynarodowym lub e-biznes. Po angielsku możesz studiować: Business in International Environment i HR in International Environment.

Studia możesz wybrać w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym lub mobilnym – przez internet. Możesz też w AFiBV studiować kierunki University of London International Programmes i otrzymać dyplom University of London.

Będziesz uczyć się od najlepszych fachowców na rynku, praktyków z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, takich jak: dr Stanisław Gasik oraz prof. dr hab. Jan Fazlagić.

Zapisz się na zarządzanie w AFiBV. Rekrutacja tylko do 30 września 2014 r. Dowiedz się więcej na http://www.vistula.edu.pl/pol/page/studia-licencjackie

15 kierunków studiów w AFIBV

AFiBV oferuje w sumie aż 15 kierunków studiów biznesowych, filologicznych czy społecznych. Na uczelni można wybrać studia I, II stopnia, inżynierskie, a także studia mobilne. AFiBV to jedyna uczelnia w Polsce, w której można zdobyć dyplom University of London. Dowiedz się więcej: www.vistula.edu.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt