MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Tysiące maturzystów przygotowujących się do egzaminu w maju, a także ich nauczyciele, doradcy zawodowi, dyrektorzy szkół uczestniczyło w tegorocznej edycji Salonu Maturzystów.

4 września o godzinie 8.00, na Uniwersytecie Gdański rozpoczęliśmy kampanię Salon Maturzystów Perspektywy 2014. 30 września o 16.00 dobiegła ona końca na Politechnice Wrocławskiej. Nasza ekipa przejechała Polskę wzdłuż i wszerz, a eksperci OKE przeprowadzili kilkaset prezentacji na temat matury 2015. Ze względu na specyfikę tego egzaminu w przyszłym roku – będzie inny dla liceów, a inny dla techników – także prezentacje były często oddzielne dla każdej z tych grup. Bardzo serdecznie za nie dziękujemy ekspertom OKE i jesteśmy przekonani, że przełożą się one na lepszy wynik przyszłorocznego egzaminu maturalnego.

Z satysfakcją zaobserwowaliśmy również, że coraz więcej maturzystów stara się świadomie planować swoją ścieżkę kariery. Stąd kolejki do punktów konsultacyjnych doradców zawodowych, pełne sale na wielu prezentacjach uczelni, dłuższe rozmowy przy stoiskach szkól wyższych biorących udział w targach. Choć spotkaliśmy się również z liczną grupą młodych ludzi, którzy nadal nie wiedzą, co zamierzają robić po maturze. Będziemy im służyć radą i pomocą podczas całego maturalnego roku.

Z pewnością przyda im się także nasz Informator dla Maturzystów 2015, który cieszył się ogromnym powodzeniem podczas Salonu. Furorę w sieci robi jego mobilna wersja, czyli InforMatur.

Dziękujemy za Salon, a uczniów klas drugich liceów i trzecich techników już teraz zapraszamy na Salon Maturzystów 2015.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt