MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


artykuł sponsorowany

Z czym kojarzy ci się kierunek turystyka i rekreacja? Z organizacją podróży – powiedzą niektórzy. Z pracą w ośrodkach sportowych – według innych. To wszystko prawda. Jednak te studia to coś więcej – świetnie się tu wpisuje coraz bardziej nabierająca na znaczeniu turystyka biznesowa.

Jak połączyć studia na turystyce i rekreacji z biznesem? Od lat robią to studenci Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Działają w „2B” Kole Naukowym Turystyki Biznesowej, zrzeszającym osoby zainteresowane tematyką przemysłu spotkań i branży eventowej.

– Każdego roku nasze koło realizuje kilkanaście projektów związanych z branżą spotkań: organizacja konferencji, uczestnictwo w imprezach targowych, publikacje naukowe, regularne spotkania z profesjonalistami – menedżerami hoteli, prezesami zarządów największych biur turystycznych, specjalistami z dziedziny szkoleń biznesowych – podkreśla Agata Macherska, przewodnicząca koła 2B. – Działamy aktywnie, promując turystykę biznesową w Polsce i za granicą. Członkowie naszego koła są laureatami wielu branżowych nagród i stypendiów, co daje nam możliwość uczestnictwa w konferencjach i eventach także o międzynarodowym formacie, np. w Szwajcarii, Turcji, Las Vegas czy Minneapolis. To wszystko pozwala nam na integrację ze środowiskiem, do którego każdy z nas chciałby dołączyć po studiach – podsumowuje Macherska.

Turystyka z silnymi partnerami biznesowymi
Jak się okazuje turystyka i rekreacja to o wiele szersza dziedzina niż mogłoby to się na pierwszy rzut oka wydawać. Branża spotkań to jedno. W Szkole Głównej Turystyce i Rekreacji możesz także wybierać specjalności m.in. w zakresie organizacji i obsługi ruchu turystycznego, obsługi podróżniczej w transporcie, turystyki w rozwoju lokalnym i regionalnym, organizacji i zarządzania w hotelarstwie i gastronomii. Uczelnia prowadzi studia I i II stopnia. Współpracuje również z Izbą Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego, Polską Izbą Turystyki, Orbisem czy MeetingPlanner.pl. Partnerzy biznesowi SGTiR przygotowują programy specjalności, prowadzą zajęcia. Będziesz mógł skorzystać także z organizowanych przez nich praktyk i staży dla studentów.

Obozy szkoleniowe na Mazurach
Integralną częścią studiów na kierunku turystyka i rekreacja są obozy szkoleniowe turystyki kwalifikowanej. Na Mazurach, w Ogonkach, 6 km od Węgorzewa nad malowniczym jeziorem Święcajty przygotujesz się do organizowania i prowadzenia wydarzeń turystycznych i rekreacyjnych.

Rekrutacja w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji trwa do 30 września 2014 r. Dowiedz się więcej: http://sgtir.edu.pl/pol/page/rekrutacja/studia-licencjackie

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.