MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Zastanawiasz się nad studiami w Australii? Marzysz o tym, żeby zamieszkać w egzotycznym i ciepłym kraju? Chcesz wzbogacić swoje CV o australijskie referencje i podszkolić język angielski? Australijska agencja edukacyjna Open Conexus organizuje w Polsce cykl prezentacji na temat antypodów.

W drugiej połowie października w 9 miastach Polski odbędą się otwarte prezentacje, podczas których Wojtek Wawrzyński, współwłaściciel firmy Open Conexus opowie o możliwościach podjęcia nauki, legalnej pracy i przeprowadzce do Australii.

Wojtek mieszka w Sydney i pomaga w przyjazdach na antypody od 12 lat. Na spotkaniach dowiesz się między innymi o wizach do Australii, wymaganiach urzędu imigracyjnego, australijskim systemie edukacji, możliwościach pracy oraz kosztach wyjazdu. Wojtek opowie też o podróżach, pogodzie, urokach i codziennym życiu w Down Under. Odpowie na pytania i pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

Spotkania odbędą się w Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku i Sopocie.

Dokładne informacje o miejscach spotkań na: http://www.openconexus.pl/australia-studia-praca/

Więcej informacji o firmie na: www.openconexus.pl oraz www.facebook.com/openconexuspolska

Wszystkie prezentacje są otwarte i wolne od opłat.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.