MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Przełamywanie schematów myślowych, podstawy improwizacji jazzowej, warsztaty kulinarne czy pokazy układania bukietów -  Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA wraz z Partnerami serdecznie zapraszają do udziału w II edycji Targów Edukacji Nowoczesnej (TEN 2014), które odbędą się 21 października br. w Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

 

Do udziału zapraszamy młode osoby, które wchodzą na rynek pracy, ludzi zainteresowanych własnym rozwojem zawodowym, bezrobotnych, seniorów oraz instytucje, szkoły i firmy zajmujące się edukacją. Targi wyróżnia nowoczesna forma oraz innowacyjny sposób prezentacji. Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest kreatywność i otwartość na nowe wyzwania.

Spotkanie składać się będzie z dwóch równoległych części.
W pierwszej zaproszeni eksperci przeprowadzą szkolenia i warsztaty między innymi z zakresu skutecznej komunikacji, przemówień publicznych, konstruowania i programowania robotów czy kreatywnego rozwiązywania problemów. Druga część, to spotkania z 25 podmiotami edukacyjnymi wykorzystującymi nowatorskie rozwiązania w zakresie edukacji. Wśród wystawców zaprezentują się między innymi: Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2,którego uczniowie pokażą czym jest carving czy flambirowanie, tworzenia kompozycji kwiatowych nauczymy się odwiedzając stoisko Małopolskiego Centrum Edukacji Florystycznej, z kolei członkowie Aeroklubu Krakowskiego zaproszą na warsztaty modelarskie.

Targom, organizowanym na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego (al. Jana Pawła II 39) towarzyszyć będą zajęcia edukacyjne „Samolot, szybowiec, śmigłowiec – dzieje lotnictwa” oraz pokaz filmu o tematyce lotniczej.

Więcej informacji oraz rekrutacja  on-line na stronie www.marr.pl/TEN2014.  Na zgłoszenia czekamy do 20 października 2014 r.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt