MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Jeśli Twoja przyszłość nie jest Ci obojętna, chcesz świadomie kroczyć wybraną ścieżką zawodową i rozwijać swoje zainteresowania, mamy dla Ciebie znakomitą propozycję! Już 21 października startuje kolejna edycja Targów Pracy na Politechnice Białostockiej.

Biuro Karier Politechniki Białostockiej serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy 2014. Wydarzenie to odbędzie się  21 – października w godzinach 10:00 – 15:00 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej przy ulicy Wiejskiej w Białymstoku.  Oferta Akademickich Targów Pracy skierowana jest nie tylko do studentów i absolwentów, mogą w nich uczestniczyć wszyscy, którzy poszukują zatrudnienia i chcą zdobyć nowe doświadczenia. Warto wspomnieć także o cyklu bezpłatnych warsztatów i szkoleń przygotowanych w drugim dniu targów (22 października).

Targi Pracy organizowane są cyklicznie z myślą o osobach poszukujących pracy, stażu, praktyki lub chcących zmienić swoją ścieżkę kariery zawodowej. Zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli ze środowiska pracodawców oraz potencjalnych pracowników ma umożliwić skuteczną wymianę informacji i ułatwić młodym ludziom wejście na rynek pracy. Tegoroczna edycja będzie obejmować promowanie firm na stoiskach informacyjnych połączone z udzielaniem  informacji o ofertach praktyk, staży i pracy. Będzie można odwiedzić punkty informacyjne w których specjaliści podpowiedzą co podkreślić w swoim CV, jak napisać  profesjonalny list motywacyjny i jak bezbłędnie zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej. W strefie doradczej otrzymasz także wskazówki dotyczące zakładania własnego biznesu, przedsiębiorczości i dostępności funduszy unijnych.

 Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, tak aby każda osoba miała bezpośredni i łatwy dostęp do wiedzy o firmie, która go  interesuje. Udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach jest niepowtarzalną szansą na zwiększenie swoich szans na rynku pracy i zyskanie w oczach pracodawców. Zapisy na szkolenia odbędą się za pośrednictwem Biura Karier PB – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pełna lista warsztatów znajduje się na stronie internetowej karier8.wix.com/targipb

Weź przyszłość w swoje ręce! Odwiedź  Politechnikę Białostocką 21 października i weź ze sobą CV. Zapraszamy !!!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt