MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Po wakacyjnej przerwie wracamy do studenckiej rzeczywistości, która zawsze wprowadza coś nowego, a dla wielu przygoda ze studiami dopiero się zaczyna. Wychodzimy z propozycją dołączenia w struktury naszej organizacji, co jest dla Was idealnym rozwiązaniem na okres całych studiów!

Kim jesteśmy? IAESTE – The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience, naszym głównym celem jest umożliwianie studentom uczelni technicznych zdobywanie naukowych i zawodowych doświadczeń poza granicami swojego kraju. Działamy od ponad 65 lat w 87 krajach na 6 kontynentach. W ramach programu wymiany praktyk każdy chętny ma szansę wyjechać w najodleglejsze zakątki świata. IAESTE Polska zajmuje  pod względem wymienianych co roku ofert praktyk drugie miejsce. Nasze Komitety znajdują na 12 polskich uczelniach: Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, Politechnice Krakowskiej, Politechnice Gdańskiej, Politechnice Poznańskiej, Politechnice Łódzkiej, Uniwersytecie Łódzkim,  Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, Politechnice Rzeszowskiej, Politechnice Śląskiej, Politechnice Wrocławskiej, Politechnice Warszawskiej oraz Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie.

Czy czujecie, że wykłady, zajęcia, laboratoria czy imprezy ze znajomymi nie są dla Was wystarczającym wypełniaczem czasu? Chcielibyście zdobyć możliwie jak najszybciej dobrą pracę, ale brak Wam doświadczenia zawodowego? Do tego chcielibyście rozwinąć swoje kompetencje w zakresie umiejętności miękkich, tj. umiejętności skutecznej pracy w zespole, dobrej komunikacji interpersonalnej, prowadzeniu projektów, przewodzeniu zespołem, czy w końcu perfekcyjnego zarządzania swoim czasem? IAESTE daję Wam okazję na to wszystko i jeszcze więcej: będziecie mieli szansę poznać ludzi z całego świata, objąć koordynowanie interesującego Was projektu, nawiązać wartościowe przyjaźnie, pierwsze kontakty zawodowe, brać udział w konferencjach, szkoleniach podnoszących wasze kwalifikacje oraz integracyjnych imprezach w prawdziwie międzynarodowym towarzystwie. Wręcz zarazicie się tutaj od innych ambicją, kreatywnością i chęcią do działania.

IAESTE to nie tylko praktyki, między innymi co roku organizujemy warsztaty Case Week pozwalające studentom zapoznać się z pracodawcą na ich uczelni, wirtualne targi pracy Online Career Fair, Central European Convention – konferencje, podczas której dzielimy się doświadczeniami i planami na przyszłość z członkami Komitetów z Europy środkowej.

Dajcie sobie szansę na samorozwój, obudźcie swoje możliwości i dołączcie do najlepszej organizacji na swojej uczelni. Rekrutacja trwa do 26 października. Zarejestrować możecie się na www.iaeste.pl/rekrutacja/, polubcie także nasz profil na facebooku (www.facebook.com/IaestePoland?fref=ts), aby być na bieżąco z wszelkimi wydarzeniami. Do zobaczenia wkrótce!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt