MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Zdarza ci się na dłużej zawiesić wzrok na grafice najnowszej gry na konsolę lub PC? A na okładkach gazet? Czy kiedykolwiek wymknęło ci się „Mega!” na widok powalającego budynku? Sam możesz projektować takie grafiki i budynki. Jak?

artykuł sponsorowany

Generalnie możliwości są dwie. Jedna to studia na grafice. W Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie na studiach I stopnia możesz wyspecjalizować się w zakresie grafiki projektowej, multimedialnej lub artystycznej.

W realu

Działy marketingu i agencje reklamowe, poszukują grafików którzy zaprojektują i przygotują do druku i prostą ulotkę, i folder reklamowy, i reklamę do prasy czy do kampanii outdoorowej. Takim grafikiem będziesz po specjalności grafika projektowa.

W internecie
W cenie są umiejętności projektowania stron internetowych, intuicyjnych aplikacji np. na smartfony czy grafik gier – nauczysz się tego na grafice multimedialnej.

W galerii
Jeśli masz w sobie duszę artysty, możesz też w EAS wybrać grafikę artystyczną. Będziesz tworzyć litografie, akwaforty i linoryty, unikatowe ilustracje.

Architektura i urbanistyka
Druga możliwość to studia na architekturze i urbanistyce w Europejskiej Akademii Sztuk. Po tym kierunku, jako dyplomowany inżynier, możesz mieć realny wpływ na to, jak wyglądają nasze miasta, osiedla czy galerie handlowe, w środku i na zewnątrz.  

Projekty przyjazne dla człowieka
Poznasz techniki budowania i wyposażania obiektów. Zgłębisz tajniki architektury krajobrazu, a nawet budowy całych miast. Będziesz wiedział, jak zaprojektować ich przestrzenie tak, aby były maksymalnie funkcjonalne, np. żeby chodniki były dokładnie tam, gdzie mieszkańcom jest najwygodniej.

Wybierz studia na grafice lub architekturze i urbanistyce w Europejskiej Akademii Sztuk. Zapisać możesz się tylko do 30 września 2014 r. Nie zwlekaj. Dowiedz się więcej: www.eas.edu.pl.

Europejska Akademia Sztuk w Warszawie
EAS jest niepubliczną uczelnią artystyczną założoną przez prof. Antoniego Fałata – jednego z czołowych polskich malarzy. Uczelnia istnieje od 1992 r. Wraz z Akademią Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkołą Główną Turystyki i Rekreacji tworzy Grupę Uczelni Vistula. Więcej: www.eas.edu.pl.

 

 

 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.