MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta wraz z Politechniką Poznańską oraz Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza na organizowaną w dniach 20-21 listopada 2014 r. konferencję dydaktyczną pt. „Dni Fulbrighta w Poznaniu - Niezależność i innowacja naszą drogą do rozwoju.”

Konferencja ma na celu zwieńczenie obchodów 55-lecia Programu Fulbrighta w Polsce, przedstawienie Poznania jako miasta innowacyjnego, będącego również prężnym ośrodkiem akademickim. Konferencja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych współpracą z amerykańskimi uczelniami, ruchem studenckim i naukowym a także z amerykańskimi przedsiębiorcami.  W programie konferencji znajdą się  wykłady  panele dyskusyjne i warsztaty

Na podstawie konkretnych przykładów organizatorzy pragną przybliżyć uczestnikom praktykę wspólnych działań świata biznesu i nauki. Omówione zostaną również plany i potrzeby związane z polsko – amerykańską wymianą naukową i współpracą akademicką. Warsztaty dotyczyć będą, między innymi, profesjonalnego przygotowania artykułu naukowego do publikacji w międzynarodowym czasopiśmie indeksowanym, strategicznego korzystania z zasobów światowej nauki, budowy strategii współpracy zagranicznej czy umiejętności prezentowania na międzynarodowych forach publicznych.

Prelegentami będą, między innymi, amerykańscy stypendyści Programu Fulbrighta przebywający obecnie w Polsce, polscy i amerykańscy absolwenci, w tym absolwenci programu TOP 500 Innovators oraz czołowi przedstawiciele biznesu. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję do zapoznania się z innym stylem kształcenia i prowadzenia wykładów, udoskonalenia znajomości jęz. angielskiego w interakcji z „native speakerami” oraz nawiązania współpracy międzynarodowej.

Konferencja będzie prowadzona w jęz. angielskim. Organizatorzy nie zapewniają tłumaczenia symultanicznego.  Dla studentów i pracowników szkół wyższych przewidziano specjalne, obniżone opłaty rejestracyjne, odpowiednio w kwocie 49 zł (studenci) i 99 zł (pracownicy uczelni).

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego oraz patronatem Stowarzyszenia TOP 500 Innovators.

Szczegóły oraz formularz rejestracyjny znajdują się pod adresem: www.fulbright.edu.pl/poznan

 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.