MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Na przełomie października i listopada w Warszawie odbędą się trzy spotkania organizowane przez Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie w ramach programu "Praktykuj w Kulturze!”.

Spotkania odbywające się na Uniwersytecie Warszawskim (27 października), w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J. Korczaka (28 października) oraz w Państwowym Muzeum Etnograficznym (6 listopada) skierowane są do studentów kierunków humanistycznych, licealistów i gimnazjalistów, którzy myślą o podjęciu pracy w instytucjach kultury. Mają one pokazać młodym ludziom, że praktyki, a potem praca w instytucji kultury takiej jak muzeum mogą stanowić ciekawą drogę kariery.

Spotkania będą prowadzone przez pracowników Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie oraz studentki, które wzięły udział w specjalnie stworzonym przez Muzeum programie praktyk o nazwie "Praktykuj w Kulturze!". We wrześniu tego roku uczestniczki programu przez cztery tygodnie zapoznawały się z działalnością różnych działów Muzeum. Dzięki temu mogły poznać kompleksowo funkcjonowanie placówki. Na spotkaniach dziewczyny będą dzielić się swoimi doświadczeniami zdobytymi podczas programu i przekonywać innych, że warto wiązać swoją przyszłość z instytucjami kultury.

- Chcemy przekonać młodzież, że muzea to instytucje otwarte, dynamiczne, w których pracują pasjonaci z różnych dziedzin, a praktyki w nich są niezapomnianą i inspirująca przygodą, która może zadecydować o przyszłości - mówi Anna Grunwald, kierownik Działu Naukowo-Oświatowego i Muzeum Dla Dzieci Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie i inicjatorka "Praktykuj w Kulturze!".

Więcej informacji o spotkaniach i samym programie "Praktykuj w Kulturze!" znajduje na stronie www.praktykujwkulturze.pl lub pod nr 22 696 53 80, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warszawskie spotkania odbędą się:

  • 27 października godz. 14:00, Uniwersytet Warszawski, Auditorium Maximum, aula B, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.
  • 28 października godz. 14:00, Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Urbanistów 3, sala nr. 30.
  • 6 listopada godz. 14:00, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, ul. Kredytowa 1, sala kinowa.

Ponadto, spotkania zostaną zorganizowane na trzech uczelniach na Mazowszu:

  • 29 października godz. 14:00, Szkoła Wyższa im. P. Włodkowica w Płocku, ul. Kilińskiego 12, budynek C, aula 1.
  • 4 listopada godz. 14:00, Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, ul. Daszyńskiego 17, sala C.
  • 7 października godz. 14:00, Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, ul. Żytnia 39, sala 0.8.
© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.