MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Twoje spojrzenie na świat różni się od spojrzenia statystycznego nastolatka? Od wiadomości o wybuchowej kreacji gwiazdy w odległym Hollywood, wolisz informacje o wybuchu gwiazdy w odległej galaktyce? Kiedy nauki ścisłe masz w genach, a do swojego nazwiska chciałbyś w przyszłości dołączyć tytuł naukowy, program edukacyjny ADAMED SmartUP jest właśnie dla Ciebie!

artykuł sponsorowany

Fundacja Grupy ADAMED właśnie z myślą o osobach takich, jak Ty – młodych, pasjonujących się naukami ścisłymi i przyrodniczymi: biologią, chemią, fizyką i matematyką - rozpoczęła ogólnopolski program naukowo–edukacyjny ADAMED SmartUP. Program jest jednocześnie programem stypendialnym dla osób między 15. a 19. rokiem życia.
Jego celem jest otworzenie przed uczestnikami perspektyw rozwoju naukowego w Polsce i pomoc w aplikacji na uczelnie wyższe w kraju i za granicą.

WEJDŹ NA ŚCIEŻKĘ KARIERY NAUKOWEJ!

Program stypendialny ADAMED SmartUP to kilkuetapowa przygoda naukowa, na której końcu, na najlepszych, czekają stypendia naukowe.

Do pierwszego etapu możesz przystąpić już teraz – wejdź na stronę www.adamedsmartup.pl. Znajdziesz tu naukowe inspiracje od najlepszych wykładowców, przeczytasz też o procesie rekrutacji i najlepszych uczelniach w Polsce i za granicą.

Kolejny etap to ekscytująca gra internetowa, w której czeka na Ciebie wiele trudnych zagadek i zadań, a ich rozwiązanie będzie wymagało kunsztu prawdziwego naukowca! Zdobywcy największej liczby punktów pojadą na Obóz Naukowy, gdzie pod okiem najlepszych wykładowców będą mogli rozwijać swoje talenty i poznać tajniki pracy naukowca.

Nagroda w programie stypendialnym to 10-miesięczne indywidualne konsultacje edukacyjne, które pomogą Ci przygotować się do rekrutacji na wybraną uczelnię wyższą. Ten etap zakończy się przyznaniem wsparcia finansowego potrzebnego laureatom w dalszej karierze naukowej.

DLACZEGO SZUKAMY TALENTÓW?

Wśród uczniów polskich szkół jest wielu wybitnie uzdolnionych w naukach ścisłych, ale ich talenty często bywają nieodkryte. Program ADAMED SmartUP daje szansę odnalezienia tych osób i skierowania na ścieżkę rozwoju zgodną z pasją.

Fundacja Grupy ADAMED wie, że to właśnie zdolni, dobrze wykształceni młodzi naukowcy przyczyniają się do rozwoju innowacyjności badań, a tym samym – do wzrostu innowacyjności polskiej gospodarki.

KIM JESTEŚMY?

Program ADAMED SmartUP został przygotowany przez Fundację Grupy ADAMED - polskiej firmy farmaceutyczno-biotechnologicznej, której filozofią jest innowacja wynikająca z połączenia nauki z nowoczesnymi technologiami, co jest możliwe dzięki utalentowanej i świetnie wykształconej kadrze naukowej – do której w przyszłości możesz dołączyć również Ty!

Dlatego już dzisiaj wejdź na www.adamedsmartup.pl i odkryj, czy drzemie w Tobie potencjał do bycia naukowcem!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.