MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


W dniach 6-12 listopada Stowarzyszenie Studentów BEST (Board of European Students of Technology) organizuje w Gdańsku XX konferencję Presidents’ Meeting 2014. Jest to coroczne wydarzenie, w czasie którego podejmowane są najważniejsze decyzje dotyczące rozwoju i przyszłości organizacji, której misją jest rozwój studentów uczelni technicznych.

Jest to jedno z największych spotkań organizacyjnych BEST-u, podczas którego spotyka się 95 prezesów i ponad 100 delegatów oddziałów lokalnych BEST-u z 33 krajów Europy.

Wydarzenie podzielone jest na dwie integralne części. Pierwsza z nich to dzień oficjalnego otwarcia, które odbędzie się 7 listopada na Dziedzińcach Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej. W czasie jego trwania, oprócz uroczystej gali, podczas której swoje przemowy wygłoszą przedstawiciele władz uczelni i zaproszeni goście, odbędą się także międzynarodowe targi pracy - International Career Day.

Podczas trwania targów będzie można wejść w bezpośredni kontakt z rekruterami największych europejskich firm, wziąć udział w warsztatach i szkoleniach oraz odbyć rozmowę kwalifikacyjną na wymarzone stanowisko. Partnerami są takie firmy jak Google, Procter&Gamble, Vodafone czy Cisco.

Druga część wydarzenia to cztery dni obrad, podczas których członkowie BEST-u decydują o przyszłości organizacji, za to w czasie sesji szkoleniowych mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Głównym patronem wydarzenia jest JM Rektor Politechniki Gdańskiej prof. Henryk Krawczyk. Patronem honorowym wydarzenia jest Prezydent Miasta Gdańsk oraz Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.