MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Radiowa Czwórka zaprasza przyszłorocznych maturzystów do wzięcia udziału w specjalnym konkursie studniówkowym, w którym nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne pomysły na scenariusz balu maturalnego. Uczniowie zwycięskich szkół spędzą studniówkę wspólnie z radiową ekipą Czwórki, która zapewni uczestnikom wiele niezapomnianych chwil. Konkurs „Się baluje się” potrwa od 30 października do 30 listopada br.  

Pomysły na scenariusz wymarzonej studniówki 2015 roku będzie można zgłaszać przez cały miesiąc. Jury złożone z dziennikarzy Radiowej Czwórki wybierze dwa najbardziej pomysłowe i „odjechane” projekty imprez. Nagrodą w konkursie jest współorganizacja balu studniówkowego przez Radiową Czwórkę. Specjalnie dla maturzystów na balu zagra Czwórkowy DJ, nie zabraknie licznych atrakcji. W nagrodzonych szkołach pojawi się m.in. fotobudka Czwórki, która uwieczni beztroskie chwile przed jednym z najważniejszych egzaminów w życiu. Oprawa muzyczna i prowadzący zagwarantują uczestnikom niepowtarzalny klimat i doskonałą zabawę. Dodatkowo imprezy będą transmitowane podczas audycji „PlenAir”, emitowanej na żywo ze zwycięskich szkół.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać projekt scenariusza wymarzonej studniówki oraz zaproszenie dla redakcji Czwórki – Polskiego Radia wraz z propozycją miejsca oraz daty tego wydarzenia. Na zgłoszenia czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 30 października do 30 listopada. Liczymy na kreatywne podejście i spontaniczną inwencję twórczą zespołów!

Najlepsze pomysły będą prezentowane na facebookowym fanpage’u i antenie Czwórki.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.polskieradio.pl/czworka

Konkurs „Się baluje się” jest częścią trwającej właśnie reklamowej kampanii wizerunkowej Radiowej Czwórki, skierowanej do słuchaczy w wieku 15-30 lat. Kolejne odsłony kampanii będzie można zobaczyć  już niebawem w Internecie, kinach i akademikach.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt