MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Stowarzyszenie Nowe Horyzonty zaprasza uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do uczestnictwa w 8 edycji projektu Film na Horyzoncie: Remisujemy kino.

Film na horyzoncie to całoroczny internetowy kurs tworzenia filmów dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, który Stowarzyszenie Nowe Horyzonty organizuje już od ponad 8 lat. Każda edycja cieszy się zainteresowaniem młodych filmowców, którzy podczas kursu uczą się jak zrobić swój pierwszy, amatorski film. Nowa edycja projektu pokaże uczestnikom, jak przedłużyć życie ich ulubionych filmów. Będziemy tworzyć trailery, tutoriale, dokumenty a nawet teledyski!

Filmy, które zrobiły na nas duże wrażenie, pamiętamy jeszcze długo po zakończeniu seansu. Jeśli jakaś produkcja cieszy się dużą popularnością, to możemy być pewni, że wkrótce powstanie jej sequel, albo prequel, a kiedyś ktoś, może w innym kraju, zrobi jej remake.

Teraz czas na młodych! Przyjmujemy zgłoszenia do uczestnictwa w projekcie od zorganizowanych grup uczniów, którzy pod opieką nauczyciela będą przez cały rok pracować nad tworzeniem własnego filmowego dzieła. Najlepsze projekty zostaną nagrodzone przez jury, a także pokazane na wielkim ekranie podczas festiwali młodzieżowej twórczości filmowej.

Szczegóły i zapisy: www.filmnahoryzoncie.com.pl
Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/579110332189294/

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.