MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Projekt „Zwolnieni z teorii” ma za zadanie nauczyć młodych ludzi jak, korzystając z dostępnych nam środków, realizować projekty społeczne. Czemu nie? Jesteśmy trzy, mamy ochotę coś zmienić, chcemy się sprawdzić.

Jaki zauważamy problem społeczny? Brak życzliwości. Jak wprowadzić jakiekolwiek zmiany? Potrzebujemy fabryki pomysłów? Nie. Potrzebujemy Fabryki Życzliwości! Tak powstaje nazwa, a za nią w naszych głowach tworzy się cała reszta.

Pierwszym z pomysłów jest organizacja akcji krwiodawstwa – Krwawy Dzień, który odbędzie się 13 listopada w XXII LO im. Jose Martii. Chcemy pokazać, że życie w Warszawie niekoniecznie oznacza walkę o przetrwanie.

W ramach projektu chcemy zaprosić wszystkich na spotkanie z blogerem Tobiaszem Kujawą, który pokaże jak ważnym czynnikiem w jego życiu była życzliwość i co ona oznaczała w drodze sukcesu w pracy oraz życiu codziennym. Odbędzie się ono 19 listopada w Galerii MiTo. Mamy ambicje, aby stworzyć jeszcze więcej wydarzeń.

Aby być na bieżąco zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku (Fabryka Życzliwości) oraz na nasz profil na instagramie (fabryka.zyczliwosci).

PS. A może aby rozpocząć łańcuszek Życzliwych uśmiechniesz się do obcej osoby na ulicy?

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt