MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Urząd Patentowy RP zaprasza do wzięcia udziału w II edycji konkursu na krótki film promujący korzyści wynikające z ochrony własności intelektualnej. 

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, amatorów i profesjonalistów; wszystkich, którzy w niekonwencjonalny sposób będę potrafili przełożyć zagadnienie związane z ochroną własności intelektualnej na język filmu. Technika realizacji dowolna – filmy mogą być nakręcone kamerą cyfrową, telefonem komórkowym czy aparatem fotograficznym, mogą łączyć obraz filmowy z techniką animacyjną lub być w całości animowane. Ważne – film nie może przekroczyć 60 sekund.

Prace konkursowe należy składać w siedzibie Urzędu Patentowego RP do 22 listopada 2014 r. Uroczystość rozdania nagród planowana jest 3 grudnia br. w Warszawie.

Z nadesłanych zgłoszeń jury konkursu wybierze trzech laureatów, którym zostaną przyznane nagrody pieniężne:

  • I miejsce   – 5 000 zł
  • II miejsce  – 2 000 zł
  • III miejsce – 1 000 zł

Warunki konkursu zawarte zostały w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Wszelkie dodatkowe pytania należy kierować na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 579 02 82
lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 579 04 50.

miejsce na załączniki, w kolejności:

Załączniki:

  1. Regulamin
  2. Metryka filmu
  3. Indywidualny formularz zgłoszeniowy
  4. Grupowy formularz zgłoszeniowy
  5. Oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego
  6. Wzór umowy z laureatem konkursu

Zobacz Patent na sukces autorstwa Damiana Pawlikowskiego, laureata I nagrody w I edycji konkursu Urzędu Patentowego RP na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej.

http://www.youtube.com/watch?v=y1m1ds7zyOM

Więcej informacji o konkursie dostępnych jest na stronie www.uprp.pl

 

Konkurs współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, 2007–2013, w ramach projektu „Wsparcie efektywnego wykorzystania własności przemysłowej w innowacyjnej gospodarce"- POIG.05.02.00-00-004/10.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt