MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Koło Naukowe Robotyki Bionik działające na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej organizuje Bionikalia, czyli zawody robotów.

Zawody odbędą się 6 grudnia br. (sobota) na Wydziale EiTI , Nowowiejska 15/19.

Uczestnicy będą konkurować w kategoriach: 1. Zawody Sumo - do walki stają dwa roboty, wygrywa ten, który wypchnie przeciwnika z okrągłego ringu. 2. Zawody Line Follower - każdy robot ma za zadanie przejechać trasę wyznaczoną czarną linią w jak najkrótszym czasie. 3. Zawody Freestyle - jednym słowem co nam fantazja podpowie. Na ocenę składa się innowacyjność, strona techniczna, estetyka.

Wydarzenie ma na celu pokazanie, że studia mogą być zabawą, a przy okazji zainteresowanie młodzieży dziedzinami nauki takimi jak robotyka, automatyka, informatyka.

Zawody skierowane są do każdego, zarówno do dzieci jak i dorosłych. Warunek, jaki muszą spełnić zawodnicy, to własna konstrukcja spełniająca wymogi określone przez regulamin znajdujący się na stronie: www.bionikalia.pl

Przyjść obejrzeć, a przy okazji skorzystać z przewidzianych atrakcji, może każdy. Dodatkowe atrakcje to: warsztaty „Spójrz na świat oczami robota!”,  gry stworzone przez koło naukowe programistów gier Polygon, upominki, obecność robotów stworzonych przez koło naukowe Bionik.

Zapisy, szczegóły, regulamin, harmonogram, kontakt na stronie www.bionikalia.pl.

 

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!