MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Każdy z nas przyszedł na świat, aby w pełni realizować swój potencjał. Zdarza nam się jednak o tym zapominać. Uczestnicy warsztatu „Odważny menedżer” w Akademii Finansów i Biznesu Vistula otrzymają wskazówki, które pomogą im zarządzać własnym życiem osobistym i zawodowym.

Nie zawsze zdobycie kolejnego stanowiska w hierarchii, lepszej pozycji firmy na rynku czy sukcesu produktu to nasza życiowa misja. W dążeniu do celu zapominamy o sobie, swoich głęboko ukrytych marzeniach i aspiracjach, wrodzonych talentach i predyspozycjach. To wywołuje uczucie frustracji i wrażenie niespełnienia w życiu. Uczestnicy warsztatu zajrzą w swoje serce, przypomną sobie swoje najgłębsze cele i motywacje. Odnajdą w sobie odwagę, by sięgać po swoje marzenia i aspiracje. Pomogę im odkryć, co przeszkadza im w pełni wykorzystać swój potencjał.

- Każdy uczestnik pozna konkretne narzędzia, które pomogą mu znów poczuć odwagę i moc. Poprzez szczególne podejście do warsztatów, opartych na mocnym udziale, zaangażowaniu, energii i ruchu, proces nauki będzie szybki a wypracowane efekty trwałe – podkreśla Jacek Murawski, autor szkolenia, trener biznesu i wykładowca na studiach podyplomowych Coaching managerski w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Warsztat Odważny menedżer odbędzie się 10 grudnia 2014 r. w godz. 17.00-20.00 w Akademii Finansów i Biznesu Vistula na warszawskim Ursynowie (ul. Stokłosy 3). Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie uczelni: www.vistula.edu.pl.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc: 506 091 148.

Autor warsztatu Jacek Murawski w ciągu swojej ponad 20-letniej kariery zawodowej odpowiadał za finanse największych polskich firm: PGNIG i PTK Centertel (Operator Sieci Orange), Tchibo i Bantex, Polkomtelu i Polskich Książek Telefonicznych, Wirtualnej Polski. Od lat interesuje się filozofią wschodu i coachingiem. Jego misją jest uczenie o finansach i znaczeniu wolności finansowej dla realizacji swego potencjału, marzeń i aspiracji. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula współtworzy studia podyplomowe Coaching managerski razem z Urszulą Sadomską – Master Certified Coach ICF, najbardziej doświadczonym coachem w Polsce.

www.vistula.edu.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.