MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Nowe PerspektywyWitajcie w nowym portalu Perspektywy! Wraz z początkiem roku szkolnego, prezentujemy odświeżoną odsłonę portalu: z nową stroną główną, nowym menu oraz bardziej funkcjonalną wyszukiwarką studiów.

Po kilkumiesięcznej pracy nad nową wersją portalu, z dumą prezentujemy Wam efekty: uporządkowaną stronę główną z nowym, potężnym menu, nową megaBazę z możliwością porównywania wymagań rekrutacyjnych na wszystkich polskich uczelniach oraz „odświeżone” działy Matura, Licea i Technika.

Teraz cała megaBaza - aktualne dane o wszystkich studiach, uczelniach i szkołach średnich dostępne są poprzez jedną prostą wyszukiwarkę (u góry portalu). Uporządkowaliśmy też stronę główną, w każdej z sześciu "stref tematycznych" każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Bardziej praktyczne jest też nowe menu, w którym kryje się całe bogactwo portalu - wszystkie rankingi Perspektyw, dział "Matura" oraz wiele innych informacji przydatnych gimnazjalistom, maturzystom i studentom, a także wszystkim tym, którym po prostu bliski jest temat edukacji.

Mamy nadzieję, że teraz korzystanie z naszych zasobów będzie jeszcze wygodniejsze!
 
Miłego buszowania,

Zespół portalu Perspektywy

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt