MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Ranking Techników 2015

Miejsca: 1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300  

Ranking Maturalny Techników 2015

Miejsca: 1-50   51-100   101-150   151-200  

Ranking Szkół Olimpijskich 2015

Miejsca: 1-50   51-100   101-150   151-200  

Ranking Egzaminów Zawodowych 2014

Miejsca: 1-50   51-100   101-150  

Fundatorzy nagród

 • Technikum nr 6 w Zespole Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie
 • Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych
 • 10-144 Olsztyn, ul. Bałtycka 37a
 • telefon sekretariat – 89 527 51 91, telefon Dyrektor – 89 527 92 65, fax 89 522 69 70
 • www.zset.olsztyn.pl

Typ szkoły:

Technikum 4-letnie kształcące w zawodach:

 • Technik elektryk
 • Technik elektronik
 • Technik mechatronik
 • Technik teleinformatyk
 • Technik telekomunikacji
 • Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Charakterystyka szkoły:

Szkoła posiada profesjonalnie wyposażone pracownie techniczne. Nauka zawodu jest realizowana w małych grupach laboratoryjnych, dzięki czemu każdy uczeń szkoły ma możliwość indywidualnego poszerzania swojej wiedzy. Nowoczesny sprzęt pomiarowy i diagnostyczny umożliwia naszym uczniom analizę wielu problemów technicznych. Posiadamy pracownie: Montażu elektronicznego, Urządzeń i systemów mechatronicznych, Urządzeń elektronicznych, Urządzeń i instalacji elektrycznych, Komputerowego wspomagania projektowania CAD\CAM i wiele innych.

W naszej szkole masz możliwość nauki języków obcych (język angielski, język niemiecki). Szkoła nasza od wielu lat prowadzi wymiany zagraniczne ze szkołami z innych krajów UE.

Uczniowie spoza Olsztyna mają możliwość zamieszkania w bursie szkolnej.

Kończąc naszą szkołę i zdając egzaminy państwowe uzyskasz Świadectwo maturalne, Dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie i wiele innych certyfikatów. Kończąc naszą szkołę będziesz posiadał szeroką wiedzę, którą będziesz mógł poszerzyć na studiach wyższych.

Nasza jakość = Twój sukces

Charakterystyka zawodów realizowanych w Zespole Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie:

Technik elektronik – wybierając ten zawód poznasz budowę i zasadę działania nowoczesnych urządzeń elektronicznych. Zdobędziesz umiejętności z zakresu montażu nowoczesnych instalacji inteligentnych, z którymi spotykasz się na co dzień (instalacje alarmowe, instalacje radiowo-telewizyjne, nowoczesne instalacje domofonowe, itp.)

Technik elektryk – to zawód, dzięki któremu poznasz budowę, zasadę działania urządzeń elektrycznych i energoelektronicznych. Nauczysz się montażu, eksploatacji maszyn i instalacji elektrycznych.

Technik mechatronik – ucząc się w tym zawodzie poznasz budowę, zasadę działania nowoczesnych urządzeń mechatronicznych. Zdobędziesz wiedzę z zakresu programowania sterowników PLC, programowania procesorów, nowoczesnych technik CAD\CAM.

Technik teleinformatyk – na tym kierunku zdobędziesz wiedzę o systemach operacyjnych, systemach sieciowych oraz o nowoczesnych systemach komputerowych.

Technik telekomunikacji – wybierając ten zawód poznasz nowoczesne systemy transmisji i komutacji cyfrowej, nauczysz się programować i obsługiwać centrale abonenckie.

Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej – ucząc się na tym kierunku zdobędziesz wiedzę z zakresu montażu, projektowania i eksploatacji nowoczesnych instalacji pozyskujących energię z wiatru, wody, słońca, biomasy.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt